fbpx

Teadusteater

 

Teadusetendus

Teadusetendus on 45-minutiline programm, mis on mõeldud väikesele hulgale (ca kuni 30 inimest) publikule. Ideaalne on see näiteks laste sünnipäevadele. Vanuse poolest on etendus sobilik kõigile alates neljandast eluaastast ning kohandame kavad ja katsete seletused vastavalt laste vanusele. Teadusetenduse jooksul on lapsed pigem publiku rollis ning meie esinejad viivad kolmveerand tunni jooksul läbi lihtsaid, kuid lustakaid teaduskatseid, seletades seejuures ka kõrvale, mis antud katse käigus toimub. Laste küsimused saavad vastused ning mõni julgem väike teadlane saab võimalusel paarile katsele ka ise käe külge panna. Oleme etenduse kavasid koostades proovinud hoida katsed arusaadavad ja võimalikult koduste vahenditega tehtavad, et lapsed näeksid, kui lihtne ja lõbus on teadust teha ja saaksid soovi korral koos vanematega midagi kodus ka järgi proovida.

N

Lastele

N

Väiksemale publikule

N

45 minutit

N

114€ + transport

Teadusshow

Kolme Põrsakese teadusshow on tõeliselt vaatemänguline ja meeldejääv elamus. Lahvatama löövad mitmevärvilised leegid, välk ja pauk ning muinasjutulise udu sisse mattuv põrand. Kindlasti rikastab kogu teadusmaagiat ka väike huumor ning mõnus pooltund saab lõbusalt ja põnevalt sisustatud kõigil suurtel ja väikestel teadushuvilistel.

N

Täiskasvanutele ja lastele

N

Suuremale publikule

N

30 minutit

N

252€ + transport

Teadustöötuba

Teadustöötoas on lastel 45 minuti jooksul võimalus lahendada mõni lustakas teadusülesanne või meisterdada endale üks vinge teaduslik mänguasi. Iga ülesande juures on abiks meie esinejad, kes tagavad lastele kõik vajalikud vahendid ja juhtnöörid. Ülesandeid aitavad lahendada teadatuntud füüsikaseadused, millele me tähelepanu pöörame ja mille mõju siis ka reaalelus näeme. Teadustöötuba on hariv ja tööd täis ning sobilik lastele, kes ei soovi käed rüpes istuda ja tahavad midagi oma kätega ära teha. Teadustöötuba soovitame lastele alates viiendast eluaastast ning gruppidele, mille suurus on kuni 20 last.

N

Täiskasvanutele ja lastele

N

Väiksemale publikule

N

45 minutit

N

114€ + transport

Pidu Kolme Põrsakesega

Oleme loonud paketi Pidu Kolme Põrsakesega, et aidata lapsevanematel sisustada pea terve pidu. Paketi pikkus on 2.5 tundi ning terve see aeg on täis põnevat teadusmürglit. Pea kolme tunni jooksul on lastel võimalus jälgida meie esinejaid, kes viivad läbi põnevaid ja maagilisi teaduskatseid ning seejärel kehastuda ise väikesteks teadlasteks ja katsetele käed külge panna. Lisaks mängime lastega lõbusaid mänge ning ragistame ajusid teadusviktoriini lahendades. Igav ei hakka kellelgi ning iga laps saab kaasa portsu uusi teadmisi ning mälestused vingetest teaduskatsetest. Pidu Kolme Põrsakesega soovitame lastele alates viiendast eluaastat ning gruppidele, mille suurus on kuni 20 last.

N

Lastele

N

Väiksemale ja suuremale publikule

N

2,5 tundi

N

288€ + transport

Markus jäi enda sünnipäevaga väga rahule! Aitäh! Soovitan Kolme Põrsakest kindlasti enda tuttavatele. Kindel viis muuta lapse sünnipäev ägedaks!

Jaanus, Lapsevanem

Minu lapse sünnipäev oli tõeliselt tore. Lastel jagus põnevat tegevust ligi kolmeks tunniks ning ma ise ei pidanud millegi pärast muretsema, kõik oli korraldatud. Lastel oli uut ja huvitavat palju ning mis seal salata, sain ka ise mõne uue teadmise juurde.

Andrea, Lapsevanem

Igati väärt üritus. Lapse sünnipäev sai huvitavalt ja uudselt sisustatud ning nalja ja naeru jagus küllaga. Tore oli ka see, et lapsed said ka ise mõned katsed järgi proovida. Esinejad olid sõbralikud ja said lastega suurepäraselt hakkama ning mõnus oli ise tunnikese puhata, kui lapse peo korraldamine hetkeks minu õlult ära võeti.

Sandra, Lapsevanem

Äge! Poisi sünnipäev meeldis kõigile. Kuna poiss tegeleb jalgpalliga ja sõpru, keda peole kutsuda, on palju, olin natuke mures, kuidas seda poisteväge ohjata. Kolm Põrsakest sai sellega väga hästi hakkama. Kõikidele erisoovidele tegevuste ja katsete osas tuldi vastu ning ettevalmistatud tegevusplaan oli igati korralik, et lastel hetkekski igav ei hakkaks. Lapse sünnipäev oli tõesti tore!

Aleksandra, Lapsevanem

Meie tüdruku sünnipäev oli filmi “Frozen” teemaline ning pikalt otsisime lapse sünnipäeva tegevust, mis sellega haakuks. Kuna aga midagi uut ja huvitavat ei leidnud, otsustasime Kolme Põrsakese kasuks. Õigesti tegime! Etenduse korraldajad läksid kohe meie mõtete ja ideedega kaasa ning panid kokku väga armsa ja põneva kava. Meie printsess oli vaimustuses ja lubas, et kui temast kunagi Elsat ei saa, siis hakkab ta hoopis teadlaseks.

Kristi, Lapsevanem