Meie arvame, et teaduse jaoks pole keegi liiga väike. Kolme Põrsakese Teadusring on terve õppeaasta kestev programm lasteaialastele ja algklassidele, mis arendab loovust, äratab uudishimu maailma vastu ning on väga lõbus!

Õppekava keskendub lastele loodusteaduste maailma tutvustamisega ning õpetab koduste vahenditega erinevaid teaduskatsed tegema.

Kolme Põrsakese teadusring

Kolme Põrsakese teadusring on 45 minuti pikkune lõbus huviring 5-12-aastastele lastele.  Uurime koos, mis asi see teadus ikkagi on, kes seda teevad ja kui lahe see olla võib. Teadusringis õpib laps juhendaja abiga tegema lihtsamaid teaduskatseid koduste vahenditega. Teadusring on rännak põnevasse loodus- ja täppisteaduste maailma, kuid eelkõige on Kolme Põrsakese teadusring lõbus!

Teadusringid toimuvad erinevates lasteaedades, koolides ning Kolme Põrsakese teadustubades. Toimumiskohti saab vaadata registreerimisankeedist. Avame rühma, kui on registreerunud vähemalt 6 last. Ühes rühmas on kõige rohkem 12 last. Teadusring toimub iganädalaselt.

Teadusringi kuutasu on 21€

Registreeri laps ringi
Teadusringi tingimused

Vanema halduspaneel

Sellel aastal saavad vanemad enda laste tegemistel teadusringis silma peal hoida vanema halduspaneeli kaudu. Sinna ilmub ülevaade iga kuu tegevuste kohta, teated, arved ja kõik muu vajalik.

Küsimuste korral kirjutada teadusring@kolmporsakest.ee

Vanema halduspaneel