Teadusring

Kolme Põrsakese Teadusring

Meie arvame, et teaduse jaoks pole keegi liiga väike. Kolme Põrsakese Teadusring on terve õppeaasta kestev programm lasteaialastele ja algklassidele, mis arendab loovust, äratab uudishimu maailma vastu ning on väga lõbus!

Õppekava keskendub lastele loodusteaduste maailma tutvustamisega ning õpetab koduste vahenditega erinevaid teaduskatsed tegema.

Mis see teadusring on?

Kolme Põrsakese teadusring on 45 minuti pikkune lõbus huviring 5-12-aastastele lastele.  Uurime koos, mis asi see teadus ikkagi on, kes seda teevad ja kui lahe see olla võib. Teadusringis õpib laps juhendaja abiga tegema lihtsamaid teaduskatseid koduste vahenditega. Teadusring on rännak põnevasse loodus- ja täppisteaduste maailma, kuid eelkõige on Kolme Põrsakese teadusring lõbus!

Teadusringid toimuvad erinevates lasteaedades, koolides ning Kolme Põrsakese teadustubades. Toimumiskohti saabd vaadata altpoolt. Avame rühma, kui on registreerunud vähemalt 6 last. Ühes rühmas on kõige rohkem 12 last. Teadusring toimub iganädalaselt ühe korra nädalas 45min.

Teadusringi kuutasu on 27€ (sh KM).

Küsimuste korral kirjutada teadusring@kolmporsakest.ee

Kindlasti annab Kolm Pōrsakest ringina lastele uue ja pōneva väljundi. Ring on lastele väga pōnev, arendav, lapsest lähtuv ning muudab teaduse käega katsutavaks kogemuseks.

-Nõlvaku lasteaed

See on väga hea võimalus neile lastele, kes sooviks tegeleda katsetamise, uurimise ja avastamisega rohkem kui lasteaiapäev seda võimaldab. Meie lasteaia kooliminejatele laste rühmadele on see ring seni olnud kahel aastal väga huvi pakkunud.

-Tartu lasteaed Piilupesa

Lastele meeldib uurida, jälgida, katsetada ja mis kõige tähtsam nad õpivad endalegi teadmata palju uut ja huvitavat mis tegelikult on elus toimivad asjad

-Jõhvi lasteaed, Kalevipoja maja

Kiire, koostööaldis ja adekvaatne suhtlus lasteaiaga. Korrektne info lapsevanematele - lasteaed ei pea olema vahendaja rollis vaid huviring tuleb ise suhtluseg toime. Kenad noored ringi juhendajad, kes teevad pōnevaid tegevusi.

-Nõlvaku lastead, kolme põrsakese juhendajatest

2019/20 ringide täpsem info jõuab siia augustikuu teises pooles!

Saada meile sõnum

15 + 12 =