TellimislehtValige teenuse tüüp

 • Teadusshow
   Kolme Põrsakese teadusshow on tõeliselt vaatemänguline ja meeldejääv elamus. Lahvatama löövad mitmevärvilised leegid, ei puudu välk ja pauk ning muinasjutulise udu sisse mattub kogu põrand. Kindlasti rikastab kogu teadusmaagiat ka väike nali ja huumor ning mõnus pooltund saab lõbusalt ja põnevalt sisustatud kõigil suurtel ja väikestel teadusest huvitatutel.
 • Pidu Kolme Põrsakesega
   Pidu Kolme Põrsakesega on 2,5 tunni jagu põnevate teadusmürglit. Terve lapse sünnipäev on sisustatud erinevate katsete, vahvate mängude ja huvitavate väljakutsetega. Peo kava paneme kokku vastavalt Teie soovidele, et kinkida lapsele tõeliselt unustamatu sünnipäev.
 • Teadusetendus
   Kolme Põrsakese teadusetendus on hea võimalus muuta oma lapse sünnipäev tõesliselt meeldejäävaks. Saadame koos lastega korda vahvaid ja õpetlikke teadussigadusi, millest ei puud ka väike välk ja pauk. Etenduse kava on võimalik üles ehitada ka vastavalt Teie soovidele, et avastamisrõõmu jaguks igas vanuses väikestele teadushuvilistele.
 • Teadustöötuba
   Kolme Põrsakese teadustöötoas saavad lapsed kõigele ise käe külge panna. Esitame lastele põnevaid väljakutseid ja vahvaid ülesandeid, mis tuleb teaduse abiga lahendada. Hakkame ise insenerideks, keemikuteks või proovime kätt hoopis salaagentidena. Ragistame ajusid ja leiame koos lahendused ka kõige keerukamatele ülesannetele, et siis need ka kohe järgi proovida. Võib olla kindel, et lapse sünnipäev on sagimist täis!
 • Teadustöötuba täiskasvanutele
   Kolme Põrsakese teadustöötoas arendame meeskonnatööd erinevate teadusülesannte lahendamise kaudu. Teadustöötuba viib läbi Kolme Põrsakese tunnustatud meeskonnakoolitaja, kes aitab enne töötuba kaardistada ka meeskonna arenguvajadused. Võib olla kindel, et Teadustöötuba tuleb lõbus, silmaringi avardav ning meeskonnatööd arendav.

NB! Olenevalt ürituse toimumiskohast võib hinnale lisanduda transpordikulu.