fbpx

Teaduskast

Põnevad katsed

Kolme Põrsakese teaduskastis on 19 põnevat katset. Neid saab teha laps üksinda, koos vanemate või sõpradega – koos on alati lõbusam katsetada! Enamike katsete jaoks on vahendeid varuga, et neid saaks proovida ikka mitu korda. Mõne katse jaoks on aga tarvis kasutada kodumajapidamises leiduvaid vahendeid, mida ei olnud mõistlik kasti kaasa panna, näiteks tooreid mune. Kaasas on ka ohutusvahendid, kuna katsetamisel on see kõige tähtsam!

Minu väike teadusvihik

Teaduskastis on kaasa “Minu väike teadusvihik”. Selle sees on kirjas, kuidas kõiki neid põnevaid katseid läbi viia ning missuguseid vahendi tarvis läheb. Väga tähtsad on vihikus olevad seletused, mis aitavad avastamisretkel mõista, miks katsed niimoodi võivad välja tulla. Vihiku lõpus on ka ruumi, et panna kõik põnevad avastused kirja, et need meelest ära ei läheks!

Kolme Põrsakese teaduskast

Kolme Põrsakese eesmärgiks on tekitada lastes huvi teaduse vastu. Kõigist ei pea tulema teadlased, kuid me tahame, et nad tunneksid huvi maailma vastu, kuidas see toimib ning huvituksid loodusest ja selle hoidmisest. Teaduskatsetega muudame keemia- ja füüsikaseadused kergesti mõistetavaks nii suurtele kui ka väikestele. Eelkõige on aga laste juures tähtis, et nad saaksid ka ise proovida ning katsetada, mil moel üks või teine asi siin maailmas toimib.

Kolme Põrsakese teaduskast koosneb erinevatest vahenditest, mille abil saab teha lahedaid teaduskatseid või meisterdada huvitavaid teadusvidinaid. Missugusel viisil on võimalik ehitada paberist helikopterit või kuidas on võimalik tekitada kommidest vikerkaart – just neile ja paljudele teistele küsimustele leiavad lapsed teaduskasti abil vastuse. Lisaks katseteks vajaminevatele vahenditele on juures “Minu väike teadusvihik” täpsustavate juhendite ja joonistega ning väikese teadlase prillid, et ohutus oleks 

Teaduskasti tellimine on kiire ja lihtne. Tellimuse esitamiseks on vaja täita ankeet, mille leiate altpoolt. Kui tellimus on jõudnud meieni, võtame teiega ühendust täpsema info ja tarneaja osas.

Tellimine

Täida allolev vorm, et tellida teaduskast!

Teaduskasti tarneaeg on ~14 päeva, kuid tellimuse kinnitusel täpsustame selle üle.

150€

NB! Transport on tasuta ja käibemaks on hinna sees.

Tarneviis

Ostutingimused

OÜ Kolm Põrsakest kaupade ostutingimused

Lepingu objekt

 1. Käesolevad Ostutingimused reguleerivad OÜ Kolm Põrsakest ja kliendi vahelisi suhteid Kolm Põrsakest OÜ pakutavate kaupade ostmisel.

Tellimuse vormistamine, kauba- ja hinnainfo

 1. Tellimuse vormistamine käib vastaval tellimislehet.
 2. Tellimuse vormistamiseks tuleb esitada päring tellimislehel. Selleks tuleb täita kõik nõutud väljad. Seejärel kuvatakse tellimuse hind.
 3. Pärast päringu esitamist annab 3 päeva jooksul OÜ Kolme Põrsakest teada, kas on võimalik tellimust täita. Positiivse vastuse korral on saadetud e-kirjas ka võimalikud maksemeetodid.
 4. Pärast kliendi makse laekumist OÜ Kolm Põrsakest arvelduskontole loetakse tellimus kinnitatuks ning OÜ Kolm Põrsakest on kohustus tellimus täita.
 5. Kaupade hinnad on väja toodud vahetult kauba juures.
 6. Teenuse eest tasumisel kasutatav valuuta on euro.
 7. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
 8. OÜ Kolm Põrakest poolt jagatavad sooduskoodide tingimused on väljatoodud vahetult sooduskoodi juures. Sooduskoodi kasutamine ei muuda käesolevaid tingimusi.

Kohale toimetamine

 1. Kaupade kohale toimetamine sõltub, kas kaupa on vaja komplekteerida ning kas vajalikud materjalid on laos olemas. Pärast päringu esitamist annab OÜ Kolm Põrsakest teada võimaliku tarneaja.
 2. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 10-15 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest, kui ei ole lepitud teisiti. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine kokkulepitud kalendripäeva jooksul.
 3. Kaubale on võimalik ka järgi tulla OÜ Kolm Põrsakest kontoritesse.
 4. Kolm Põrsakest OÜ tarnepartner on Omniva.

Tellimusest taganemine

 1. Tellimusest taganemiseks tuleb sellest anda teada OÜ Kolm Põrsakest esindajale.
 2. Pärast tellimuse kättesaamist on kliendil õigus tellimusest taganeda 14 päeva jooksul
 3. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks.
 4. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on OÜ Kolm Põrsakest õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
 5. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
 6. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
 7. OÜ Kolm Põrsakest tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
 8. OÜ Kolm Põrsakest võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
 9. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Kolm Põrsakest pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea OÜ Kolm Põrsakest tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
 10. OÜ Kolm Põrsakest on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretentsioonide esitamine

 1. OÜ Kolm Põrsakest vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on OÜ Kolm Põrsakest kohustus.
 2. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates ekirja aadressile info@kolmporsakest.ee.
 3. OÜ Kolm Põrsakest ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
 4. Kui OÜ Kolm Põrsakest käest ostetud kaubal on puudused, mille eest OÜ Kolm Põrsakest vastutab, parandab või asendab OÜ Kolm Põrsakest puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab OÜ Kolm Põrsakest ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
 5. OÜ Kolm Põrsakest vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Lepingu muutmine

 1. Lepingut võib muuta poolte kirjalikul kokkuleppel, kui Lepingust ei tulene teisiti.

Lepingu kehtivusaeg

 1. Leping loetakse kehtivaks alates hetkest, kui klienti makse on laekunud OÜ Kolm Põrsakest arvelduskontole, kui ei ole teisiti kokku lepitud.
 2. Lepingu lõppemine ei vabasta pooli täitmata kohustustest, mis on tekkinud lepingu alusel.

Lõppsätted

 1. Leping koosneb käesolevast Lepingust ja lisadest, milles lepitakse kokku pärast Lepingu sõlmimist. Lepingu juurde sõlmitavad lisad on Lepingu lahutamatuks osaks.
 2. Lepingu sõlmimisega kaotavad siduva jõu mistahes muud tahteavaldused, mida Pooled on teinud Lepingu ettevalmistamise käigus.

Teaduskasti valmimist toetasid 61 ägedat hooandjat! Kõikide nimed on väljatoodud “Minu väikese teadusvihiku” tagakaanel.