Kolme Põrsakese teaduskasti tellimine

Kolme Põrsakese eesmärgiks on tekitada lastes huvi teaduse vastu. Kõigist ei pea tulema teadlased, kuid me tahame, et nad tunneksid huvi maailma vastu, kuidas see toimib ning huvituksid loodusest ja selle hoidmisest. Teaduskatsetega muudame keemia- ja füüsikaseadused kergesti mõistetavaks nii suurtele kui ka väikestele. Eelkõige on aga laste juures tähtis, et nad saaksid ka ise proovida ning katsetada, mil moel üks või teine asi siin maailmas toimib.

Kolme Põrsakese teaduskast koosneb erinevatest vahenditest, mille abil saab teha lahedaid teaduskatseid või meisterdada huvitavaid teadusvidinaid. Missugusel viisil on võimalik ehitada paberist helikopterit või kuidas on võimalik tekitada kommidest vikerkaart – just neile ja paljudele teistele küsimustele leiavad lapsed teaduskasti abil vastuse. Lisaks katseteks vajaminevatele vahenditele on juures “Minu väike teadusvihik” täpsustavate juhendite ja joonistega ning väikese teadlase prillid, et ohutus oleks ka kodus tagatud.

Teaduskasti tellimine on kiire ja lihtne. Tellimuse esitamiseks on vaja täita ankeet, mille leiate allolevalt lingilt. Kui tellimus on jõudnud meieni, võtame teiega ühendust täpsema info ja tarneaja osas.

Telli

Teaduskasti tellinud:

Katsed olid põnevad ja ea/jõukohased – neid ikka jagus.Esialgu sai tehtud plaan 1 katse päevas, kuid osad katsed olid lihtsamad/kiiremad – vähemalt nädalaks on katsetamist kindlasti!

Hariduslik pool ja fun pool on mõlemad kasti juures olulised. Õpib uusi asju ja seda tehes on ka lõbus.

Kast käes, väga õnnelik  Nüüd uudistamist tükiks ajaks

Teaduskasti valmimist toetasid 61 ägedat hooandjat! Kõikide nimed on väljatoodud “Minu väikese teadusvihiku” tagakaanel.

Teaduskasti kastid pärinevad tublidelt Pirrukastide meistrimeestelt

Teaduskastiga panustate lapse mitmekülgsesse arengusse ning tema tulevikku!