Portfoolio 

Elamused on tähtsad!

 

Soovime põrsakestega luua põnevaid teaduselamusi, mis inspireerivad olema uudishimulikud ning katsetamisjulged. Oleme seda teinud juba üle 1500 teadusteatri esinemisega erinevatel sünnipäevadel, firmaüritustel ja avalikel esinemistel. Teaduspsikuga saab rikastada aga igas suuruses ettevõtmisi. Siit leheküljelt leiadki kirjeldusi ja pilte meie ägedamatest tegemistest.

Koostöö teadusteatriga on hoopis midagi muud. Mõistame intelligentset huumorit ning viskame aeg-ajalt ka mõne teadusvimka. Teeme enda tööd südamega ning hoolime loodud elamustest.

Mida põrsakesed teha oskavad?

N

Lastetegevused

Aitame laste- ja kogupere üritustel luua lastele põneva programmi, kus nad saavad mängida, katsetada ja teadusteatrit nautida. Teeme seda vastavalt ürituse ja korraldava organisatsiooni soovidele, kuid usume, et väike teaduspisik lisab alati vajalikku särtsu.

N

Õhtu- ja päevajuhtimine

Ürituse mõnusale sujuvusele aitab kaasa hea õhtu- või päevajuht, kes suunab ning lõbustab külalisi. Usume, et õhtujuhi roll ei ole ainult päevakava ette lugeda, vaid anda endast parim, et üritus õnnestuks. Seetõttu osalevad põrsakesed hea meelega ürituse korraldamise juures ning aitavad ka pärast kasvõi koristada.

N

Erilahendused

Vajad vinget lahendust lavastusele või muule esinemisele? Tahad klientide tootetutvustusel üllatada? Või ürituste külalistele kõrvetavat kogemust pakkuda? Saame igal juhul leida täpselt sellise põneva lahenduse nagu Sul vaja on!

Küsija suu pihta ei lööda

Kirjuta või helista meile ning teeme koos midagi põnevat!

+372 5384 5464

Meie südameasjaks on populariseerida teadust. See tähendab, et soovime koostööga tuua juurde väärtust, mis hindab uudishimu, katsetamisjulgust, ambitsioonikust ning teaduspõhisust. See aga ei tähenda, et koostöö peaks kindlasti olema teadusega seotud – just vastupidi! Me soovime näidata, et teadus ei ole eraldiseisev, vaid ümbritseb meid igapäevaselt, igal pool ja igal ajal. Nii saamegi rikastada üritusel osalejate maailmapilti uute ja põnevate kogemustega.