Sünnipäevakast

80,0090,00

Sünnipäevakast on terviklik lahendus ühe vahva teadusliku sünnipäeva korraldamiseks. Kastiga tulevad sinuni juhendiraamat, vahendid, kaunistused ning lisad ühe põneva ja teadust täis peo korraldamiseks. Kastis olevad katsed on vee teemalised, kirjeldamaks erinevaid vee omadusi ja vahvaid katseid mida veega on võimalik teha. Juhendiraamatu abil saad ise kokku panna uhke mitme tunnise peo ühe väikese teadlase sünnipäevaks. Juhendiraamatust leiad abimehe peo ettevalmistuste planeerimiseks, kohad kuhu kirja panna külaliste nimekiri ja menüü/poenimekiri, vihjed hea peo korraldamiseks ja peo ajaraami paika panekuks. Muidugi sisaldab juhend kõikide katsete kirjeldusi ning kahte teaduslikku võistlusmängu. Krooniks sisaldab veel juhend vahvaid mänge, mida teaduslike tegevuste vahele mängida. Seega kogu peo korraldamiseks on sul vaja ainult ühte raamatut ning ei pea ise lisainfot juurde otsima. Kastist leiad ka kutsed külalistele, laborikaardid soojendusmänguks, kingitused külalistele ja sünnipäevalapsele ning kaunistuse(d) peo vahvamaks muutmiseks.

Tootekood: - Kategooria:

Kastist leitavate vahenditega on võimalik läbi viia järgnevad teaduslikud katsed:

 1. Laborikaartide valmistamine
 2. Tornaadopudelid
 3. Superimav polümeer
 4. Purunematu õhupall
 5. Tagurpidi klaas
 6. Gravitatsiooni eirav vesi
 7. Tagurpidi topsid
 8. Nööri mööda
 9. Suured mullid

Lisaks STEM võistlused:

 1. Kohvipulgatorn
 2. Pingpongi keegel

Lisaks 10 seltskonnamängu juhendit laste ja/või täiskasvanutega mängimiseks.

Lisainfo

Bänneri valik

Värviline paberbänner "Palju õnne!, Värvilised teadusikoonid, Paberbänner ja värvilised teadusikoonid

Sünnipäevakast

Pane ise kokku vahva teaduslik sünnipäev

Sünnipäevakast on just neile, kes tahavad pidada ühte sigalahedat pidu, kuid korraldada seda ise kaasates teadust oma päeva. Kastist leiad vajalikud juhendid ja vahendid, et kokku panna üks sigalahe sünnipäevapidu kuni 12 lapsele vanuses 5-12. aastat. 

Põnevad katsed ja võistlused

Kastist leiad kõik vajalikud kuluvahendid ja juhendid läbi viimaks 9 teaduskatset ja 2 STEM võistlust. Kõik katsed on vee teemalised ja juhendis on välja toodud iga katse teaduslik sisu. Lisaks saavad ilusa ilma korral lapsed mängida hiigelsuurte seebimullidega.

Juhend, mille abil kõike korraldada

Sünnipäevakastiga kaasa tulev juhend ei sisalda endas ainult katseid, vaid on sinu meelespea kogu peo korraldamiseks. Näiteks leiad sealt peoplaneerija, abimehe külaliste ja toidu planeerimiseks, nippe hea peo jaoks ning hulgaliselt mänge, mida laste ja miks mitte ka koos täiskasvanutega mängida.

Kutsed ja kaunistused

Kastist leiad ka 11 kutset sünnipäevaliste kutsumiseks, vahvad laborikaardid peo alguseks, väikesed kingitused külalistele ja üllatuskingituse sünnipäevalapsele. Lisaks sisaldub kasti hinnas kas värviliste lipukestega paberbänner “Palju õnne!” või 12 värvilist ikooni, millega saab kas ise tuba kaunistada või bänneri teha. Lisatasu eest saab valida mõlemad kaunistused või tellida oma kirjaga bänner.