Ägedad

tegevuskastid

Hakkame koos väikesteks teadlasteks ja leiutajateks ning avastame, mida maailmal pakkuda on. Tegevuskastidega saad nii ehitada, meisterdada kui ka katsetada, uurida ja avastada.

Põrsakeste erinevad tegevuskastid toovad ägedad projektid koju kätte. Kaasas on kõik vajalikud vahendid ja juhendid, et alustada väikeste teadlaste karjääri.

Vaata tutvustavat videot!

Põnevad ja arendavad

tegevused lastele

Nagu kasti nimigi viitab, saavad lapsed end Avastjate kastiga kehastada väikesteks avastajateks ja teadlasteks ning Robokastiga robootikuteks. Soovime tõsta laste katsetamisjulgust ja uudishimu. Usume, et need kaks väärtust toetavad tugevalt õppimist ja elus lõbusate kogemuste omandamist.

Mitmekesised projektid

Igas kastis peidavad ennast põnevad tegevused, mille tegemine on umbes paari tunni töö. Mõned aga võivad kesta isegi kauem kui nädal. Kindel on, et igas kastis on avastamist ja rõõmu palju!

Tegevused tervele perele

Avastajate kastis pole ainult tegevused lastele. See on suurepärane võimalus vanematele koos lastega mängida ja õppida. Kuna vanemad on lastele suurimaks eeskujuks, on see väga oluline.

Kõik on ohutu

Tegevuste koostamisel jälgime, et kõik katsed oleksid võimalikult ohutud. Alla 7-aastaste lastega palume kindlasti, et vanemad oleksid katsetamise juures olemas.

Vajalikud juhendid

Igas kastis on kaasas vajalikud juhised, et nii väikesed kui ka suured teadushuvilised saaksid kindlasti katsetega hakkama.

Tegevuskasti tellimine

Mis on kastis sees?

Kastis on kõik vajalikud vahendid katsetamiseks ning meisterdamiseks. Kaasas on juhendvihik, kus on kirjas samm-sammult juhised ja katse tulemuste selgitus.

Kuidas kast minuni jõuab?

Meie tegevuskastid on täpselt paraja suurusega, et mahtuda DPD pakiautomaati, aga võime lisatasu eest (3€) tuua kasti kulleriga ka koju kätte.

Kuidas saab kasti tellida?

Tegevuskasti tellimuse vormistamise leiab allpoolt. Pärast igakuise tellimuse esitamist anname ligipääsu Kolme Põrsakese infosüsteemile HUNT, kus saab enda tellimust hallata.

Igakuine tellimus või ühekordne?

Tegevuskaste saab tellida igakuiselt või osta ka ühe kasti eraldi. Igal kuul on kastil täiesti uus sisu, seega ei pea muretsema, et igav hakkaks. Igakuised tellijad saavad ka erilisi kaste, mis ei jõuagi e-poodi müüki. Tellimust saab vormistada ka kindla perioodi peale (nt 3 kuud või 6 kuud). Igakuise tellimusega saad kuni 3 kasti tasuta, võrreldes kastide ühekordselt ostmisega.

Tutvu enne ostmist meie ostutingimustega ja privaatsuspoliitikaga.

VÕI

Telli tegevuskast ühekordselt

Kellel kasvab kodus väike hull teadlane, siis super lahendus! Kindlasti odavam ja harivam lahendus, kui mänguasjapoodides müüdavad teaduse ja katsetamise komplektid. Ja saab kasvõi terve perega koos katseid teha.

Carolin

Liitu uudiskirjagaInfokirjas anname teada põrsakeste tegemistest, erinevatest üritustest ja ägedatest pakkumistest. Iga natukese aja tagant korraldame ka põnevaid loose.