Ägedad

tegevuskastid

Avastajate kastiga anname lastele võimaluse hakata väikeseks teadlaseks ja leiutajaks ning avastada, mida maailmal meile pakkuda on. Avastajate tegevuskastidega soovime tõsta laste katsetamisjulgust ja uudishimu ning leiame, et ise katsetamine on parim viis kuidas seda teha.

Tegevuskastidega saab laps meisterdada, katsetada, uurida ja avastada ning seda kodust lahkumata. Kast sisaldab kõiki vajalikke vahendeid ja juhendid, et alustada karjääri väikese teadlasena.

Põnevad ja arendavad

tegevused lastele

Kasti nimest tulenevalt saavad lapsed Avastajate kastiga kehastuda väikesteks avastajateks ja teadlasteks. Meie eesmärgiks on tõsta laste katsetamisjulgust ja uudishimu ning usume, et need kaks väärtust toetavad tugevalt õppimist ja elus lõbusate kogemuste omandamist.

Mitmekesised projektid

Igas kastis peidavad ennast põnevust täis tegevused, mille avastamine on keskmiselt paari tunni töö. Kuid mõned katsed võivad kesta isegi kauem kui nädal. Olenemata katsete pikkusest on aga täiesti kindel, et igas kastis on avastamist ja rõõmu palju!

Tegevused tervele perele

Avastajate kast ei ole siiski pelgalt ainult lastele. Kast pakub suurepärast võimalust vanematele koos lastega mängida ja õppida. Koostegemise rõõmuga kaasneb ka võimalus olla lapsele eeskujuks ning näidata talle, kuidas teaduslikult küsimustele läheneda!

Kõik on ohutu

Kastide sisu koostamisel jälgime, et kõik tehtavad katsed oleksid võimalikult ohutud. Siiski palume, et alla 7-aastaste lastega viibiksid vanemad katsetamise juures!

Vajalikud juhendid

Iga kastiga on kaasas paberkandjal juhend, mis tagab, et nii väikesed kui ka suured teadushuvilised saaksid kindlasti katsetega hakkama. Lisaks on soovi korral võimalik vaadata katsete juhiseid õppevideotelt. 

Tegevuskasti tellimine

Mida kast sisaldab?

Kasti hinnas sisalduvad kõik vajalikud kuluvahendid katsetamiseks ja meisterdamiseks. Kaasas on ka paberkandjal juhend, mis sisaldab samm-sammult juhiseid ja katse tulemuste selgitusi. Kasti hinnale lisandub transporditasu 3.59€ pakiautomaati või 7.19€ kulleriga koju. 

Kuidas ja millal kast minuni jõuab?

Meie tegevuskastid on täpselt paraja suurusega, et mahtuda pakiautomaati (+3.59€). Lisaks on võimalik lisatasu (7.19€) eest tellida kast kulleriga koju. Meie tarnepartneriks on Itella Smartpost ning soovi korral on võimalik kastile järele tulla meie Tartu kontorisse aadressil Selli 11. Laos olevad kastid postitatakse paari päeva jooksul, järeltellimusega kastide puhul võib tarneaeg pikeneda. Ise järele tulles võetakse Teiega personaalselt ühendust, et kokku leppida kättesaamise aeg.

Kuidas saab kasti tellida?

Avastajate kasti tellimust saab vormistada meie e-poes. Ostu sooritamiseks tuleb sisestada enda kontaktandmed ja arvelduse andmed. Lisaks tuleb valida koheselt soovitud transpordi liik. Arvet on võimalik tasuda koheselt läbi pangalingi või pangaülekandega. Pangaülekandega maksmise puhul saabuvad arve rekvisiidid tellimuse esitamise järgselt. Kui on erisoove seoses arvega, tuleb nendest tellimuses teada anda või kirjutada info@kolmporsakest.ee

Tutvu enne ostmist meie ostutingimustega ja privaatsuspoliitikaga.

Telli tegevuskast!

Kellel kasvab kodus väike hull teadlane, siis super lahendus! Kindlasti odavam ja harivam lahendus, kui mänguasjapoodides müüdavad teaduse ja katsetamise komplektid. Ja saab kasvõi terve perega koos katseid teha.

Carolin

Liitu uudiskirjagaInfokirjas anname teada põrsakeste tegemistest, erinevatest üritustest ja ägedatest pakkumistest. Iga natukese aja tagant korraldame ka põnevaid loose.