Robokast: Kasutu masin

45,00

Ehita üks veidralt põnev masin, mis tundub olevat “kasutu”. Projekti käigus on võimalik õppida elektriahelaid, mehaanikat ja meisterdamist. Jootmine pole vajalik. Komponente on võimalik kasutada ka hiljem muude projektide tegemiseks.

Laost otsas

Tootekood: robokast-3 Kategooriad: ,

Kastis on kaasas kõik vajalikud kuluvahendid meisterdamiseks ühele lapsele. Katseid võib aga ikkagi koos õdede, vendade, sõprade ja vanematega teha!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Robokast: Kasutu masin”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Robokast

robokast

Põnevad robootikaprojektid lastele

Robotexi Robokasti eesmärk on toetada ja populariseerida noorte seas inseneriharidust, tehnoloogiat ja robootikat.  

Igas kastis leidub kuni 3 erinevat robootikaprojekti, läbi mille on võimalus lastel mänguliselt õppida, kuidas töötavad erinevad robotite komponendid ning mida robotid endast üleüldse kujutavad.  

Kellele mõeldud? 

Robokasti peamiseks sihtgrupiks on 5-12-aastased lapsed ning varasem kokkupuude robootika ja elektroonikaga ei ole oluline. Nooremad kui 5-aastased vajaksid vanemate abi.

Kasti sisu 

Igal Robokastil on kindel temaatika. Näiteks robootikamänguasjad, koduvalve, aiandus jne. Paljud Robokasti projektid sisaldavad endas reaalsete robotlahenduste lihtsustatud versioone.

Kõik on ohutu

Projektid on koostatud nii, et need oleksid võimalikult ohutud kõigile.  

Vajalikud juhendid

Igas kastis on kaasas vajalikud juhised, et nii väikesed kui ka suured robootikahuvilised saaksid kindlasti meisterdamisel hakkama. 

Robokasti tellimine

1.Otsusta, kas soovid kasti ühekordselt või igakuiselt

2. Esita vastav tellimus

3. Lõbutse ja avasta!

Tegevuskastid pakuvad koos nii lõbu kui ka õppimist! Mis saaks ägedam olla?

 Hind

Hinna sees on vahendid, juhised ning tarne DPD pakiautomaati.

Tarne

Meie tegevuskastid on täpselt paraja suurusega, et mahtuda pakiautomaati, aga võime lisatasu eest (3€) tuua kasti ka koju kätte.

Tellimine ja tasumine

Tegevuskasti tellimuse vormistamise saab avada altpoolt. Pärast igakuise tellimuse esitamist saab ligipääsu Kolme Põrsakese infosüsteemi HUNT, kus saab enda tellimust hallata.

Tutvu enne ostmist meie ostutingimustega ja privaatsuspoliitikaga.

Ühekordne tellimus

45,00

Laost otsas

Igakuine tellimus

35€/kuus

Korduma kippuvad küsimused

Mis on robokastis?

Igas kastis leidub kuni 3 erinevat robootikaprojekti, läbi mille on võimalus lastel mänguliselt õppida, kuidas töötavad erinevad robotite komponendid (mootor, vooluallikas, sensorid jms) ning mida robotid endast üleüldse kujutavad.

Kuidas kastide sisu valitakse?

Igal robokastil on kindel temaatika. Näiteks robootikamänguasjad, koduvalve, aiandus jne. Paljud robokasti projektid sisaldavad endas reaalsete robotlahenduste lihtsustatud versioone.

Kas varasem kogemus on vajalik?

Kastid sobivad nii lastele, kes puutuvad robootikaga kokku esimest korda kui ka nendele, kes on varem robootikaringis käinud või kodus ise midagi valmis meisterdanud. Iga projektiga on kaasas nii kirjalikud juhendid kui ka videojuhised, seega hakkama saab igaüks.

Millal ja kuidas kaste saadetakse?
Pärast tellimuse esitamist saadame esimese kasti välja nädala jooksul. Edaspidi paneme kastid teele iga uue kuu alguses pärast arve tasumist. Hiljemalt saadame kastid välja kuu 15. kuupäeval. Kastid saadame üle-Eesti laiali kasutades DPD pakiautomaatide võrgustiku ja kullereid.

NB! Tellimused, mis on tehtud mai 2020 saadame välja sama kuu jooksul. Robokastid alates juuni algusest.

Kuhu saab kaste tellida? Kas ka rahvusvaheliselt?
Kaste saab tellida üle-Eesti DPD Pickup võrgustiku pakiautomaatidesse või kulleriga otse koju. Kaste on võimalik tellida ka rahvusvaheliselt.
Kuidas käib tellimuse peatamine?
Tellimuse saab peatada igal hetkel. Selleks tuleb sisse logida Kolme Põrsakese infosüsteemi HUNT ning tellimus sealt peatada. Saab ka kirjutada enda soovist info@kolmporsakest.ee.