Avastajate kast: viirused ja bakterid

35,00

Tihti on jututeemaks viirused ja bakterid ja muud haigustekitajad. Aga mis need viirused ja bakterid päriselt on? Kuidas haigused tegelikult levivad?

Haigustekitajate kastiga just nendele küsimustele vastuse saadki! Vii läbi ise katse ning tõesta, miks on vajalik maske kanda ning käsi pesta. Ja mis kõige tähtsam – teades, kuidas haigustekitajad töötavad, saad ennast nende vastu kaitsta!

13 laos (saab järeltellida)

Tootekood: kast-5 Kategooriad: ,

Kastis on kaasas kõik vajalikud kuluvahendid katsetamiseks ühele lapsele. Katseid võib aga ikkagi koos õdede, vendade, sõprade ja vanematega teha!

Kastiga saab avastada järgmisi teemasid

  1. Kuidas pisikud tekivad?
  2. Miks me seepi kasutame?
  3. Kuidas pesta käsi?
  4. Maski ja kätepesu kasulikkus

Lisainfo

Kaal 5 kg
Mõõtmed 21 × 30 × 8.5 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Avastajate kast: viirused ja bakterid”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Avastajate kast

Põnevad ja arendavad

tegevused lastele

Nagu kasti nimi viitab, siis avastjate kastiga saavad lapsed kehastada ennast väikesteks avastajateks ja teadlasteks. Soovime tõsta laste katsetamisjulgust ja uudishimu. Usume, et need kaks väärtust toetavad tugevalt õppimist ja elus lõbusate kogemuste omandamist.

Põnevad projektid

Igas kastis peidavad ennast põnevad tegevused, mille tegemine on umbes paari tunni töö. Mõned aga võivad kesta isegi kauem kui nädal. Kindel on, et igas kastis on avastamist ja rõõmu palju!

Tegevused tervele perele

Avastajate kastis ei ole ainult tegevused lastele, vaid see on suurepärane võimalus vanematele koos lastega mängida ja õppida.

Kõik on ohutu

Tegevuste koostamisel jälgime, et kõik katsed oleksid võimalikult ohutud. Alla 7-aastaste lastega palume kindlasti, et vanemad oleksid katsetamise juures olemas.

Vajalikud juhendid

Igas kastis on kaasas vajalikud juhised, et nii väikesed kui ka suured teadushuvilised saaksid kindlasti katsetega hakkama.

Avastajate kasti tellimine

1.Otsusta, kas soovid kasti ühekordselt või igakuiselt

2. Esita vastav tellimus

3. Lõbutse ja avasta!

Tegevuskastid pakuvad koos nii lõbu kui ka õppimist! Mis saaks ägedam olla?

 Hind

Hinna sees on vahendid, juhised ning tarne DPD pakiautomaati.

Tarne

Meie tegevuskastid on täpselt paraja suurusega, et mahtuda pakiautomaati, aga võime lisatasu eest (3€) tuua kasti ka koju kätte.

Tellimine ja tasumine

Tegevuskasti tellimuse vormistamise saab avada altpoolt. Pärast igakuise tellimuse esitamist saab ligipääsu Kolme Põrsakese infosüsteemi HUNT, kus saab enda tellimust hallata.

Tutvu enne ostmist meie ostutingimustega ja privaatsuspoliitikaga.

Esita ühekordne tellimus | Avastajate kast: viirused ja bakterid

35,00

13 laos (saab järeltellida)

Igakuine tellimus

Iga kuu saadame uue ja põneva kasti

27€/kuus

Korduma kippuvad küsimused

Mis on avastajate kastis?

Avastajate kastis on põnevad ning harivad tegevused 5-12-aastastele lastele. Sellega saab kodus teha erinevaid teaduskatseid, meisterada vidinaid ning mänguasju. Igas kastis on kaasas kõik vajalikud kuluvahendid.

Kuidas kastide sisu koostatakse?

Avastajate kasti sisu koostatakse põrsapere varasema teadusringi kogemuse najal – oleme koostanud ligi 100 erinevat teadusringi tunnikava. Valime kavadest välja ägedamad katsed ja meisterdused ning ka läbi aega laste lemmikud. Lisaks loovad põrsakesed ka ise täiesti uusi tegevusi.

Kellele avastajate kast sobib?

Avastajate kast sobib lastele vanuses 5-12 eluaastat. Nooremate avasatajatega on vanemate abi vajalik, kuid juba veidi vanemad saavad piisava pusimisega ise hakkama. See ongi vajalik, et saaks iseseisvalt läbi kogemuse õppida.

Millal ja kuidas kaste saadetakse?

Pärast tellimuse esitamist saadame esimese kasti välja nädala jooksul. Edaspidi paneme kastid teele iga uue kuu alguses pärast arve tasumist. Hiljemalt saadame kastid välja kuu 15. kuupäeval. Kastid saadame üle-Eesti laiali kasutades DPD pakiautomaatide võrgustiku ja kullereid.

NB! Tellimused, mis on tehtud mai 2020 saadame välja sama kuu jooksul. Robokastid alates juuni algusest.

Kuhu saab kaste tellida? Kas ka rahvusvaheliselt?

Kaste saab tellida üle-Eesti DPD Pickup võrgustiku pakiautomaatidesse või kulleriga otse koju. Kaste on võimalik tellida ka rahvusvaheliselt.

Kuidas käib tellimuse peatamine?

Tellimuse saab peatada igal hetkel. Selleks tuleb sisse logida Kolme Põrsakese infosüsteemi HUNT ning tellimus sealt peatada. Saab ka kirjutada enda soovist info@kolmporsakest.ee.

Kellel kasvab kodus väike hull teadlane, siis super lahendus! Kindlasti odavam ja harivam lahendus, kui mänguasjapoodides müüdavad teaduse ja katsetamise komplektid. Ja saab kasvõi terve perega koos katseid teha.

Carolin