Kolme Põrsakese

Teaduskast

Põnevad tegevused lastele – 19 teaduskatset nii väikestele kui ka suurtele teadushuvilistele!

Lõbusad tegevused lastele

Kolme Põrsakese eesmärgiks on tekitada lastes huvi teaduse vastu. Kõigist ei pea tulema teadlased, kuid me tahame, et nad tunneksid huvi maailma vastu, kuidas see toimib ning huvituksid loodusest ja selle hoidmisest.
Eelkõige on aga laste juures tähtis, et nad saaksid ka ise proovida ning katsetada, mil moel üks või teine asi siin maailmas toimib. Kolme Põrsakese teaduskastis on erinevad tegevused lastele – nii erinevad teaduskatsed kui ka põnevate teadusvidinate meisterdamine. Kuidas on võimalik ehitada paberist helikopterit või kuidas on võimalik tekitada kommidest vikerkaart – just neile ja paljudele teistele küsimustele leiavad lapsed teaduskasti abil vastuse. Lisaks katseteks vajaminevatele vahenditele on juures “Minu väike teadusvihik” täpsustavate juhendite ja joonistega ning väikese teadlase prillid, et ohutus oleks tagatud.

Katsed meie teadusveebist www.kolmporsakest.ee/teadusveeb

19 lõbusat tegevust

Teaduskastis on kokku 19 erinevat tegevust, sh teaduskatsed ja meisterdused. Lisaks ka värvimislehed. Mõned katsed kestavad lausa mitu päeva!

Tegevused tervele perele

Ühes teaduskastis on põnevaid tegevused kahele lapsele ning vajadusel saame kaasa panna ka rohkem vahendeid. Teaduskastis ei ole ainult tegevused lastele, vaid see on suurepärane võimalus vanematele lastega koos mängimiseks ja õppimiseks.

Kõik on ohutu

Kasti koostamisel jälgisime eriti, et kõik katsed oleksid võimalikult ohutut. Alates 5. eluaastast saavad lapsed katsetamisega ka täitsa ise hakkama. Kaasas on ka ohutusvahendid, kuna see on katsetamisel väga tähtis!

Minu Väike Teadusvihik

Teaduskasti kõige tähtsam osa on “Minu väike teadusvihik”, kus on kirjas kõik juhised ning toodud vajalikud vahendid, et katseid teha, isegi siis kui kastis olnud vahendid juba otsa saanud.

Teaduskasti tellimine

150,00

Hind on koos käibemaksuga ning tarne on hinna sees.

Hind ja tarne

Hinna sees on teaduskast koos vahenditega, “Minu väike teadusvihik” ning tarne Omniva pakiautomaati. Tarneaeg on keskmiselt 14 päeva.

Tarne

Teaduskast on täpselt paraja suurusega, et mahtuda pakiautomaati. Pakiautomaadi valiku saab teha maksmise lehel.

Lisaks saab kastile järele tulla meie Tartu (Lai 6) või Tallinna kontorisse (Mustamäe tee 18).

Tellimine ja tasumine

Teaduskasti tellimiseks tuleb see lisada meie e-poe ostukorvi. Tasuda saab koheselt kasutades Maksekekust või pangaülekandega. Lisaks on Maksekeskuse kaudu võimalik taotelda järelmaksu.

Teaduskasti paneme pärast tasumist teele hiljemalt 14 päeva jooksul ning põnevad tegevused teie lastele võivadki alata!

Tutvu enne ostmist meie ostutingimustega ja privaatsuspoliitikaga.

Mitu last hakkavad kasti kasutama? Vastavalt sellele pakime kasti kaasa kulu- ja ohutusvahendid.

Märgi see kastike, kui soovid tellida teaduskasti kingituseks.

Kui valisid kingituse, siis lisame kasti väikese kaardikese nimelise õnnesooviga.

Laps oli juba varem teaduspisikusse nakatunud Kolme Põrsakese ringides, nüüd on aga kaasatud ka õde ja vend. Vahva on vaadata, kuidas lapsed suudavad iseseisvalt katseid kodus teha ning veel teistele seletada, kuidas miski toimib. Super variant lastele kodustes tingimustes teaduse avastamiseks, see on lihtsalt lahe!

Anneli, 3 lapse ema

Teaduskasti valmimist toetasid 61 ägedat hooandjat! Kõikide nimed on väljatoodud “Minu väikese teadusvihiku” tagakaanel.
Liitu uudiskirjagaInfokirjas anname teada põrsakeste tegemistest, erinevatest üritustest ja ägedatest pakkumistest. Iga natukese aja tagant korraldame ka põnevaid loose.