Pood

Tere tulemast Kolme Põrsakese poodi!

Siit saad endale soetada põnevaid põrsakeste tegevuskaste või meeneid, millega toetad teaduse populariseerimist.

Tegevuskastid

 • Teaduskast

  150,00
 • Avastajate kast: köögikeemia

  35,00
 • Avastajate kast: katsed veega

  35,00
 • Avastajate kast: magnetid

  35,00
 • Avastajate kast: kristallid

  35,00
 • Avastajate kast: viirused ja bakterid

  35,00

Fännitooted

 • Termos

  15,60
 • Särk mustriga

  34,80
 • Särk “Avastaja”

  37,20
 • Kolme Põrsakese pusa

  45,60
 • Kolme Põrsakese nokamüts

  19,20
 • Kolme Põrsakese kott

  13,20
OÜ Kolm Põrsakest kaupade ostutingimused

Lepingu objekt

 1. Käesolevad Ostutingimused reguleerivad OÜ Kolm Põrsakest ja kliendi vahelisi suhteid Kolm Põrsakest OÜ pakutavate kaupade ostmisel.

Tellimuse vormistamine, kauba- ja hinnainfo

 1. Tellimuse vormistamine käib vastaval tellimislehet.
 2. Tellimuse vormistamiseks tuleb esitada päring tellimislehel. Selleks tuleb täita kõik nõutud väljad. Seejärel kuvatakse tellimuse hind.
 3. Pärast päringu esitamist annab 3 päeva jooksul OÜ Kolme Põrsakest teada, kas on võimalik tellimust täita. Positiivse vastuse korral on saadetud e-kirjas ka võimalikud maksemeetodid.
 4. Pärast kliendi makse laekumist OÜ Kolm Põrsakest arvelduskontole loetakse tellimus kinnitatuks ning OÜ Kolm Põrsakest on kohustus tellimus täita.
 5. Kaupade hinnad on väja toodud vahetult kauba juures.
 6. Teenuse eest tasumisel kasutatav valuuta on euro.
 7. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
 8. OÜ Kolm Põrakest poolt jagatavad sooduskoodide tingimused on väljatoodud vahetult sooduskoodi juures. Sooduskoodi kasutamine ei muuda käesolevaid tingimusi.

Kohale toimetamine

 1. Kaupade kohale toimetamine sõltub, kas kaupa on vaja komplekteerida ning kas vajalikud materjalid on laos olemas. Pärast päringu esitamist annab OÜ Kolm Põrsakest teada võimaliku tarneaja.
 2. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 10-15 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest, kui ei ole lepitud teisiti. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine kokkulepitud kalendripäeva jooksul.
 3. Kaubale on võimalik ka järgi tulla OÜ Kolm Põrsakest kontoritesse.
 4. Kolm Põrsakest OÜ peamine tarnepartner on DPD Eesti AS.

Tegevuskastide perioodilised tellimused

 1. OÜ Kolm Põrsakest pakub tegevuskastidele perioodilist tellimust ehk valitud perioodi jooksul saadab iga kuu OÜ Kolm Põrsakest Kliendile tema valitud kaubad.
 2. Tähtajaline perioodilise tellimusega saadab OÜ Kolm Põrsakest iga kuu perioodi vältel valitud arvu tegevuskaste. Tähtajalist perioodilist tellimust ei ole võimalik korraliselt üles öelda, see lõppeb tähtaja saabudes või Poolte kokkuleppel.
 3. Tähtajalise perioodilise tellimuse perioodide pikkused on 3 kuud, 6 kuud ja 12 kuud.
 4. Tähtajatu perioodilise tellimusega saadab OÜ Kolm Põrsakest iga kuu lepingu kestvuse vältel Kliendile valitud arvu tegevuskaste. Tähtajatu perioodilise tellimuse saab üles öelda 30-päevase etteteatamisega kirjutades info@kolmporsakest.ee
 5. Perioodilise tellimuse kehtivuse vältel väljastatakse kuu alguses Kliendile vastav arve, mis kuulub tasumisele 5 päeva jooksul.
 6. Perioodilise tellimuse tegevuskastid tarnib OÜ Kolm Põrsakest hiljemalt kuu 20. kuupäevaks kui ei ole kuu alguses teatanud teisiti.
 7. Kui perioodiline tellimus esitatakse 25. kuupäeval või hiljem, siis algab periood järgmisest kuust.

Tellimusest taganemine

 1. Tellimusest taganemiseks tuleb sellest anda teada OÜ Kolm Põrsakest esindajale. Kui esindaja kontakti pole, siis saata kiri info@kolmporsakest.ee
 2. Pärast tellimuse kättesaamist on kliendil õigus tellimusest taganeda 14 päeva jooksul. Perioodilise tellimuse korral kehtib 14-päevane taganemisõigus ainult esimese tellimuse kohta, pärast mida kehtivad perioodilise tellimuse üles ütlemise punktid.
 3. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks.
 4. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on OÜ Kolm Põrsakest õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
 5. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
 6. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
 7. OÜ Kolm Põrsakest tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
 8. OÜ Kolm Põrsakest võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
 9. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Kolm Põrsakest pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea OÜ Kolm Põrsakest tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
 10. OÜ Kolm Põrsakest on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretentsioonide esitamine

 1. OÜ Kolm Põrsakest vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on OÜ Kolm Põrsakest kohustus.
 2. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates ekirja aadressile info@kolmporsakest.ee.
 3. OÜ Kolm Põrsakest ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
 4. Kui OÜ Kolm Põrsakest käest ostetud kaubal on puudused, mille eest OÜ Kolm Põrsakest vastutab, parandab või asendab OÜ Kolm Põrsakest puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab OÜ Kolm Põrsakest ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
 5. OÜ Kolm Põrsakest vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Lepingu muutmine

 1. Lepingut võib muuta poolte kirjalikul kokkuleppel, kui Lepingust ei tulene teisiti.

Lepingu kehtivusaeg

 1. Leping loetakse kehtivaks alates hetkest, kui kliendi makse on laekunud OÜ Kolm Põrsakest arvelduskontole, kui ei ole teisiti kokku lepitud.
 2. Lepingu lõppemine ei vabasta pooli täitmata kohustustest, mis on tekkinud lepingu alusel.

Lõppsätted

 1. Leping koosneb käesolevast Lepingust ja lisadest, milles lepitakse kokku pärast Lepingu sõlmimist. Lepingu juurde sõlmitavad lisad on Lepingu lahutamatuks osaks.
 2. Lepingu sõlmimisega kaotavad siduva jõu mistahes muud tahteavaldused, mida Pooled on teinud Lepingu ettevalmistamise käigus.
Kolme Põrsakese infokiri

Infokirjas anname teada põrsakeste tegemistest, erinevatest üritustest ja ägedatest pakkumistest. Iga natukese aja tagant korraldame ka põnevaid loose.