Kolme Põrsakese soovitatud peokohad

Siit leiad Kolme Põrsakese head sõbrad, kes pakuvad ägedaid teenuseid ning põnevaid kohti, kus enda pidu pidada! Võta nendega julgelt ühendust ning telli kindlasti Kolme Põrsakese esinemine juurde!

Exit Room, Põgenemistuba

Tegemist on täisealiste mänguga, kus kuni 4-liikmeline seltskond pannakse tuppa luku taha ning neil on aega täpselt üks tund, et toast põgeneda, või muidu…

Täna on avatud kaks kohta – Exit Room Weizenbergi tänaval, kus on Dracula eluruumid ja Pommituba, ning Exit Room Asutus, kus saab kätt proovida Protseduurides, minna Hullu Doktori vastuvõtule ning saada ülekuulatud KGB peakorteris.

Mõlemas kohas on suurepärased võimalused pidada tähtpäevi ning meeskonnaüritusi 25-40 inimesele.

Teenus on mõeldud alates 16. eluaastast.

EscapeTartu, Põgenemistuba

Põgeneda saab ka Tartus. EscapeTartu toob selle meelelahutusvõimaluse Lõuna – Eesti elanikeni. Huvilisteni tuuakse närvikõdi tekitavad põgenemismängud, mille ruumid on hoolikalt läbi mõeldud ning põnevus ja adrenaliin nii sulle kui sinu sõpradele garanteeritud.

EscapeTartu valikus on närvekõditav Psycho Lab, aegumatu Klassiruum, meeliturgutav Sherlock ja põnev 007-Mission Hotel.

Hea võimalus korraldada ka suuri üritusi, millele kaasata Kolme Põrsakese vinge teadusshow. Hoiab meeled eksana ning valmistab Sind ette suureks põgenemiseks.

Siia tekib jooksavalt infot juurde headest sõpradest!