Mängumaad 2016-08-15T10:37:00+00:00

Kolm Põrsakest Mängumaades

FroggyStuudio

FroggyStuudio on uus ülilahe koht lastele ja noortele ning ka uudisena naistele, kes sooviksid pidada oma sünnipäevi, pidusid, klassiõhtuid ja teisi koosviibimisi unustamatus õhkkonnas, mida pakub meie hubase interjööri ja kaasaegse tehnoloogiaga varustatud uus peoruum. FroggyStuudiost leiad põneva teaduslabori, ilu täis make-up stuudio, kauneid hetki jäädvustava fotostuudio ja maitsvaid lõhnu täis köögi. Meelelahutust pakuvad veel lisaks karaoke, disko, kodu-kino, X-Box One, Wii, korvpall ja vinge.

Vaata rohkem: http://www.froggy.ee/

StarKid Mängutuba

Lapse sünnipäeval on palju külalisi? Pole muret! StarKid Mängutuba on Eestis kõige suurem!

600 ruutmeetri sisse mahub täpselt nii palju kui tundub: kaks suurt pallibasseini, 5 liumäge, suur dsikosaal, batuut, labürint, kiigud, poksikott, ronimissein… võikski loetlema jääda! Olemas on ka eraldi ruum väiksematele, alla kolmeaastasele, lastele.

Uuri lähemalt StarKid kodulehelt: www.starkid.ee

Sõbra Mängumaa

ON VAHVA PEOPAIK KUNI 10-AASTASTELE LASTELE!

 ROHKELT RÕÕMU JA ELAMUSI SÜNNIPÄEVAPEOL PAKUVAD:

*SUUR BATUUT 3 LIUMÄEGA   *DISKORUUM VÄRVIMUUSIKAGA *X-BOX MÄNGUD   *NUKU- JA RALLIAUTOMAJAD

*RONIMISSEIN   *ERINEVAD MÄNGUD   *KOSTÜÜMID   *KLOTSID, LEGOD, RAAMATUD JA PUSLED!

Pakume erinevaid lisateenuseid!
www.sobramangumaa.ee

Mänguplaneet

PLANEEDI TOAS oled justkui  kosmoses, kus võid ronida seiklusrajal, otsida läbipääsu labürindis ning hüpata julgelt batuudil. Laval saad tunda ennast tõelise tähena,särades poodiumilaudadel garderoobist laenatud kleitides või tantsida diskorütmides valgusmuusika taustal. Kosmoses saab liikuda väga veidrate sõiduvahenditega, seetõttu kihutavad Planeedi toas ringi vaid erilised liikurid. Lauamängusõbrad saavad võistelda õhuhokit või lauajalgpalli mängides. Põnevust pakub kindlasti ka telekamäng X-Box Kinect.
Jooksu ja mänguruumi on kokku umbes 300m2. Usu, kõik see on vahva!

www.manguplaneet.ee