Kolme Põrsakese Teaduslaager

Suvi on väga põnev aeg teaduse tegemiseks! Ilmad on soojad, loodus lokkab ning koolis ja lasteaias ei pea enam käima. Kolm Põrsakest kutsuvad väikeseid teadushuvilisi Tallinna Loodusmuuseumisse terveks nädalaks katsetama. Meie põrsakesed veedavad lastega viis ägedat päeva esmaspäevast reedeni põnevaid teaduskatseid tehes ning lastega teadusvidinaid meisterdades. Loodusmuuseum soovib tutvustada lastele huvitavat ürgmere perioodi. Saab vaadata erakordset näitust ning sukeldada virtuaalreealsusega ise mere alla!

Registreerimine

Teaduslaagrisse registreerimiseks tuleb täita registreerimisvorm. Mitme lapse registreerimiseks tuleb täita vorm iga lapse kohta.

Laagri peakorraldaja on Marianne Kilk. Ühendust saab marianne.kilk@kolmporsakest.ee ning 58137748. Esimene laagrivahetus käib juba täie hooga, kuid vabu kohti on veel teise laagrivahetusse, mis alustab 30. juulil. Registreeruda saab 22. juulini.

Registreerimine

Ajakava

Eesti Loodusmuuseum

Eestimaal on iga elaniku kohta haruldaselt palju ruumi. Enam kui poole meie maast täidab ehe loodus: pea kohal kõikuvad puud, udusse hajuvad rabad, merest välja turritavad rändkivimürakad rannapiiril. Nii palju puutumata loodust, kui meil, leiab Euroopas harva. Mida enam koondub elu linnadesse, seda rohkem võõrdub inimene metsadest-meredest. Ometi on ka inimene osa loodusest, loomariigist: ise ei mäleta, aga geenid teavad. Taasjõudmine looduseni on kui rännak iseendani.