Korduma Kippuvad Küsimused

 • Kuidas esitada tellimust?
  Tellimuse esitamiseks palume teil ära täita tellimislehe, mis asub siin: https://www.kolmporsakest.ee/tellimine

 • Kuidas ma tean, et tellimusleht on ilusti kohale jõudnud?
  Tellimusleht on salvestunud kui saate selle kohta kohe automaatse kinnitusmeili. Kui seda ei tule, siis kontrollige üle, kas vajutasite viimasel lehel ikka nuppu “Salvesta/Kinnita tellimus”. Samuti ei tohiks tellimislehte poole täitmise pealt liiga kauaks seisma jätta.

 • Kuidas käib tasumine? Kas on vaja ettemaksu?
  Ettemaksu tarvis ei ole ning tasumine käib arve alusel, mille saadame mõned päevad enne esinemist ennast. Arve maksetähtaeg on 10 päeva, seega saate ise valida, kas tasute enne või pärast esinemist.

 • Kas kuidagi on võimalik tasuda ka ilma arveta ning seeläbi mitte maksta käibemaksu?
  Kahjuks mitte, tasumine käib alati arve alusel ning alati rakendub ka käibemaks.

 • Kas on võimalik tellimuse pikkust veidi muuta, näiteks kui soovin 45-minutilise Teadusetenduse asemel 30-minutilist?
  Jah, kokkuleppel on pea alati võimalik esinemise aega kliendi jaoks mugandada. Tulenevalt sellest muutub vastavalt ka tellimuse hind.

 • Kodulehel on kirjas, et tellimuse hinnale lisanduvad transpordihind ja käibemaks. Kui suure transpordikuluga pean arvestama?Transpordihinnad tulenevad esinemiskoha kaugusest. Baastranspordihind on 15€ ning sellele lisandub kilomeetri hind 0.2€ alates kümnendast kilomeetrist meie keskusest (Tallinn, Tartu, Pärnu). Tellimuse transpordihinda näete juba tellimislehte täites. 

 • Kuidas saan kindel olla, et olete esinema tulemas? Milline on mõistlik aeg, mille jooksul saan kindla vastuse?
  Kui me mingil põhjusel esinema tulla ei saa, siis anname sellest teada vähemalt 5 päeva ette. Välja arvatud juhul kui tellimus tehakse viimasel hetkel, siis anname vastuse esimesel võimalusel. Kui soovite kinnitust saada varem, siis palume teil ühendust võtta aadressil info@kolmporsakest.ee.

 • Mida pean esinemiskohas silmas pidama? Kas on vaja mingit spetsiaalset ruumi?

  Esinemiskohale otseseid piiranguid ei ole. Kliendi poolt oleme palunud üht lauda, mille peal meie töötajad vingeid teaduskatseid teha saavad. Lauakatted ja muu vajalik on meie poolt. Laua ümber võiks olla täpselt nii palju ruumi, et meie esinejad saaksid laua ümber mugavalt liikuda ja et lapsed saaksid laua ees istuda. Laste ja laua vahele võiks ideaalis jääda vähemalt 2 meetrit. Suitsuandureid ruumis välja ei pea lülitama ning tundlike andurite puhul oleme need vajadusel kinni katnud. Palume teada anda, kui teil on tundlikud andurid. Esinemiskoha põrand võib esinemise käigus saada märjaks ning kui see on probleem, palume sellest märku anda ning võtame vajadusel kaasa põrandakatte.

 • Kas teil on endal pakkuda mõni koht, kus lapse sünnipäeva pidada?
  Kolmel Põrsakese teadustuba asub FroggyStudios, kuid oleme valmis esinema tulema pea igale poole. Lisaks teeme koostööd paari vahva peokohaga, mille kohta saate rohkem infot meie kodulehelt siit http://kolmporsakest.ee/peokohad/ ja siit http://kolmporsakest.ee/mangumaad/.