Mida teha kodulammutajaga?

Lapsed põhjustavad keskmiselt oma esimese 10 eluaasta jooksul 1500€ jagu kodukahjustust. Kahjustused tulenevad tihtipeale hoogsast mängust või siis lapse uudishimust, samuti teadmatusest lubatust ja mitte. Mida teha kui kodus kasvab uudishimulik kodulammutaja?

Arvestades tänapäeva võimalusi ei tasu pärssida lapse tungi avastada maailma, vaid luua selleks ohutu keskkond. Teadust populariseeriv ettevõte Kolm Põrsakest on selleks välja töötanud teaduskasti, mis võimaldab noortel teha õpetuse järgi katseid kodustest tingimustes. Samal ajal mudilased õpivad ning avastavad enda jaoks miskit uut, ja mis kõige olulisem ohutult.

Lisaks katsetele saab laps õppida veel mitmeid eluks vajalike oskusi nagu näiteks kannatust, süvenemist ja täpsust. Selline mitte peale surutud õppimine võimaldab noorel uurida ümbritsevat maailma ja proovida seda mõista.

Kolme Põrsakese teaduskastis on 19 põnevat keemia ja füüsika alast katset. Neid saab teha laps üksinda, koos vanemate või sõpradega – koos on alati lõbusam katsetada! Lisaks sellele on ka teadusvihik, mis sisaldab endas kõikide katsete kirjeldusi ja mis kõige olulisem seletusi, sest katsed on küll toredad aga teadus, mis peitub nende taga, on veel toredam. 

Kõik katsed on tehtavad kodustes tingimustes ning vahendeid jätkub ka mitmekordseks katsetamiseks. Teaduskasti on võimalik tellida teaduskasti lehelt: www.kolmporsakest.ee/teaduskast.

Kolme Põrsakese infokiri

Infokirjas anname teada põrsakeste tegemistest, erinevatest üritustest ja ägedatest pakkumistest. Iga natukese aja tagant korraldame ka põnevaid loose.