Jõulud Kolme Põrsakesega

 

Mida põrsakesed jõuludel teevad?

Aitame muuta jõulupeo teaduslikult maagiliseks.

Kutsu põrsakesed enda jõulupeole ning aitame selle muuta teaduslikult maagiliseks. Teeme koos pidulistega ägedaid katseid tule ja tossuga. Põrsakeste teadusshow sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Täidame kuusealuse kinkidega! Usume, et kommi asemel on nii tervislikum kui ka põnevam kinkida elamusi ja tegevusi. Selleks sobibki hästi põrsakeste tegevuskast!

Kommi asemel tegevus(kast)

Otsid enda või sõbra lapsele põnevat jõulukinki, mis eristuks? Kingi talle tegevuskast!

Aitame muuta tavapärase kingi lastele tervislikumaks ning inspireerivamaks. Kingi kommipaki asemele ettevõtte töötajate või enda lastele midagi tõsiselt ägedat!

Uuri kastide kohta lähemalt:
kolmporsakest.ee/tegevuskastid

robokast

Avastajate kast

Nagu kasti nimi viitab, saavad lapsed Avastajate kastiga kehastada ennast väikesteks avastajateks ja teadlasteks. Soovime kasvatada laste katsetamisjulgust ja uudishimu. Usume, et need kaks väärtust toetavad tugevalt õppimist ja elus lõbusate kogemuste omandamist.

Igas kastis peidavad ennast põnevad tegevused, milleks kulub umbes paar tundi. Mõned tegevused võivad kesta aga isegi kauem kui nädal. Kindel on, et igas kastis on avastamist ja rõõmu palju!

Valikust leiab kastid järgmistel teemadel: köögikeemia, lennuteadus, magnetid ja katsed veega.

 

18ۆle 25tk

24€11 - 24tk

30€Kuni 10tk

Hinnad on ühe tüki kohta koos transpordi ja käibemaksuga.

Robokast

Robotexi Robokasti eesmärk on toetada ja populariseerida noorte seas inseneriharidust, tehnoloogiat ja robootikat.  

Igas kastis leidub kuni kolm erinevat robootikaprojekti, läbi mille on lastel võimalus mänguliselt õppida, kuidas erinevad robotite komponendid töötavad ning mida robotid endast üleüldse kujutavad.  

Robokasti peamiseks sihtgrupiks on 5–12-aastased lapsed ning varasem kokkupuude robootika ja elekt-roonikaga ei ole oluline. Nooremad kui 5-aastased vajaksid vanemate abi.

Näiteks on kastis järgmised projektid: metallidetektor, värvimuutev öölamp ja väikeste robotite ehitamine.

30ۆle 25tk

36€11 - 24tk

40€Kuni 10tk

Hinnad on ühe tüki kohta koos transpordi ja käibemaksuga.

Teaduskast

Teaduskastis on kokku 19 erinevat tegevust, sh teaduskatsed ja meisterdused, lisaks värvimislehed. Mõned katsed kestavad lausa mitu päeva!

Kasti koostamisel jälgisime eriti, et kõik katsed oleksid võimalikult ohutud. Katsed on jõukohased lastele alates 5. eluaastast. Kaasas on ka ohutusvahendid, sest ohutus on katsetamisel väga tähtis!

Ühes teaduskastis on põnevaid tegevusi kahele lapsele, kuid vajadusel saame kaasa panna ka rohkem vahendeid. Teaduskasti tegevused ei ole mõeldud vaid lastele. See on suurepärane võimalus ka vanematele lastega koos mängimiseks ja õppimiseks.

tegevused lastele

120€sh KM

Saadaval järeltellimisel

Mitu last hakkavad kasti kasutama? Vastavalt sellele pakime kasti kaasa kulu- ja ohutusvahendid.

Märgi see kastike, kui soovid tellida teaduskasti kingituseks.

Kui valisid kingituse, siis lisame kasti väikese kaardikese nimelise õnnesooviga.

Siia saad lisada märkuseid või küsimusi.

Teadusteater jõulupeol

Teadusteater lastele

Laste jõulushow’l jutustame koos teadusega vahva loo sellest, kuidas põrsakesed jõuluvana maagilisel jõuluõhtul abistavad. Muinasjutu juurde kuuluvad põnevad teaduskatsed, mis loole vägevaid efekte juurde annavad. Lendame jõuluvana saaniga, teeme maa valgeks ning ehk leiame ka mõne jõuluime. Rõõmu ja avastamist koos väikse närvikõdiga jagub kõigile ning mõnusa pühademeeleoluta ei lahku etenduselt küll keegi.

384€sh KM

Teadusteater täiskasvanutele

Täiskasvanutele suunatud jõulu-showl luuakse muhe jõulumeeleolu teadusteatriga, kuhu oleme koondanud oma kõige efektsemad katsed. Jõulu-show sobib nii väiksematele kui ka suurematele üritustele, kus soovitakse jõulupidu meeldejäävaks muuta. Show käigus anname jõuludele viimase lihvi ning muudame maapinna jõuludele kohaselt valgeks ja maagiliseks. Samuti ei puudu ka teadusteatrile kohased paugud.

456€sh KM

Teadusteatrit on võimalik tellida nii üritusele kohapeale kui ka digitaalselt veebi vahendusel

On küsimusi või soovid pakkumist? Võta ühendust!

8 + 9 =

Elamus või kingitus, põrsakesed aitavad!

Võta ühendust