Jõulud Kolme Põrsakesega

 

Mida põrsakesed jõuludel teevad?

Aitame muuta jõulupeo teaduslikult maagiliseks.

Kutsu põrsakesed enda jõulupeole ning aitame selle muuta teaduslikult maagiliseks. Teeme koos pidulistega ägedaid katseid tule ja tossuga. Põrsakeste teadusshow sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Täidame kuusealuse kinkidega! Usume, et kommi asemel on nii tervislikum kui ka põnevam kinkida elamusi ja tegevusi. Selleks sobibki hästi põrsakeste tegevuskast!

Kommi asemel tegevus(kast)

Otsid enda või sõbra lapsele põnevat jõulukinki, mis eristuks tavapärastest kinkidest?

Kingi talle tegevuskast!

Aitame muuta tavapärase kingi lastele tervislikumaks ning inspireervimakas. Kingi kommipaki asemele ettevõtte töötajate või enda lastele midagi tõsiselt ägedat!

Uuri kastide kohta rohkem:
kolmporsakest.ee/tegevuskastid

robokast

Avastajate kast

Nagu kasti nimi viitab, siis avastjate kastiga saavad lapsed kehastada ennast väikesteks avastajateks ja teadlasteks. Soovime tõsta laste katsetamisjulgust ja uudishimu. Usume, et need kaks väärtust toetavad tugevalt õppimist ja elus lõbusate kogemuste omandamist.

Igas kastis peidavad ennast põnevad tegevused, mille tegemine on umbes paari tunni töö. Mõned aga võivad kesta isegi kauem kui nädal. Kindel on, et igas kastis on avastamist ja rõõmu palju!

Näiteks on kastid järgmistel teemadel: köögikeemia, lennuteadus, magnetid ja katsed veega.

 

18ۆle 25tk

24€11 - 24tk

30€Kuni 10tk

Hinnad on ühe tüki kohta koos transpordi ja käibemaksuga.

Robokast

Robotexi Robokasti eesmärk on toetada ja populariseerida noorte seas inseneriharidust, tehnoloogiat ja robootikat.  

Igas kastis leidub kuni 3 erinevat robootikaprojekti, läbi mille on võimalus lastel mänguliselt õppida, kuidas töötavad erinevad robotite komponendid ning mida robotid endast üleüldse kujutavad.  

Robokasti peamiseks sihtgrupiks on 5-12-aastased lapsed ning varasem kokkupuude robootika ja elektroonikaga ei ole oluline. Nooremad kui 5-aastased vajaksid vanemate abi.

Näiteks on kastis järgmised projektid: metallidetektor, värvimuutev öölamp ja väikeste robotite ehitamine.

30ۆle 25tk

36€11 - 24tk

40€Kuni 10tk

Hinnad on ühe tüki kohta koos transpordi ja käibemaksuga.

Teaduskast

Teaduskastis on kokku 19 erinevat tegevust, sh teaduskatsed ja meisterdused. Lisaks ka värvimislehed. Mõned katsed kestavad lausa mitu päeva!

Kasti koostamisel jälgisime eriti, et kõik katsed oleksid võimalikult ohutut. Alates 5. eluaastast saavad lapsed katsetamisega ka täitsa ise hakkama. Kaasas on ka ohutusvahendid, kuna see on katsetamisel väga tähtis!

Ühes teaduskastis on põnevaid tegevused kahele lapsele ning vajadusel saame kaasa panna ka rohkem vahendeid. Teaduskastis ei ole ainult tegevused lastele, vaid see on suurepärane võimalus vanematele lastega koos mängimiseks ja õppimiseks.

tegevused lastele

120€sh KM

Mitu last hakkavad kasti kasutama? Vastavalt sellele pakime kasti kaasa kulu- ja ohutusvahendid.

Märgi see kastike, kui soovid tellida teaduskasti kingituseks.

Kui valisid kingituse, siis lisame kasti väikese kaardikese nimelise õnnesooviga.

Teadusteater jõulupeol

Teadusteater lastele

Laste jõulushow’l jutustame koos teadusega vahva loo sellest, kuidas põrsakesed jõuluvana maagilisel jõuluõhtul abistavad. Muinasjutu juurde kuuluvad põnevad teaduskatsed, mis loole vägevad efektid juurde annavad. Lendame jõuluvana saaniga, teeme maa valgeks ning ehk leiame ka mõne jõuluime. Rõõmu ja avastamist koos väikse närvikõdiga jagub kõigile ning mõnusa pühademeeleoluta ei lahku etenduselt küll keegi.

384€sh KM

Teadusteater täiskasvanutele

Täiskasvanutele suunatud jõulushowl luuakse muhe jõulumeeleolu teadusteatri näol, kuhu oleme koondanud oma kõige efektsemad katsed. Jõulushow sobib nii väiksematele kui ka suurematele üritustele, kus soovitakse jõulupidu meeldejäävaks muuta. Show käigus anname jõuludele viimase lihvi ideaalsuseni, muudame maapinna jõuludele kohaselt valgeks ja maagiliseks ning samuti ei puudu ka teadusteatrile kohased paugud.

456€sh KM

Teadusteatrit on võimalik tellida nii üritusele kohapeale kui ka digitaalselt veebivahendusel.

On küsimusi või soovid pakkumist? Võta ühendust!

13 + 9 =

Elamus või kingitus, põrsakesed aitavad!

Võta ühendust