Eratunnid põrsakestelt

Leia põrsakesed Mentornautist

Kolme Põrsakese esinejaid ja teadusringide juhendajaid leiab nüüd ka Mentornauti platvormilt, mis aitab leida igale õpilasele sobiva eraõpetaja. Põrsakesed on kõik pädevad esinejad ning oskavad teemasid seletada mänguliselt ja läbi praktiliste näidete. Põrsakese tunned ära nende profiilil asuva Kolme Põrsakese logo abil.

Mentornaut logo

Põrsakeste eraõpetajad

Mentornautist leiad sobiva eraõpetaja kiirelt ja mugavalt

Mentornaut on platvorm, mis ühendab omavahel õpilased ja eraõpetajad. Läbi Mentornauti on igal õpilasel võimalik leida endale sobiv eraõpetaja, ükskõik, mis õppeaines. Iga õpetaja kohta on platvormil põhjalik tutvustus ning välja on toodud nii õpetaja pädevus, varasem kogemus kui ka õpetamismeetodid.

Laps vaatab õpetajat arvutist
Tüdruk seletab

Mentornauti eraõpetajate seas on nii üldhariduskoolide õpetajaid, õpetajaks õppivaid tudengeid, pikaajalise kogemusega eraõpetajaid ja ka Kolme Põrsakese esinejaid ja teadusringide juhendajaid. Mentornauti eesmärk on pakkuda igale õpilasele võimalust saavutada koolis oma maksimaalne potentsiaal. Pole oluline, kas soovid eraõpetajat matemaatikas, inglise keeles või füüsikas, endale sobivaima õpetaja leiad Mentornautist igal juhul.

Läbi Mentornauti on parima eraõpetaja leidmine kiire, lihtne ja mugav. Kõik õpetajad on läbinud põhjaliku taustakontrolli, mis tagab õpetaja usaldusväärsuse ja pädevuse. Õpetajaga tunni broneerimine käib kiirelt ning tunni eest tasumine läbi Mentornauti. Eratunni hind on iga õpetaja profiilil välja toodud, mis tähendab, et kogu hinnastamise protsess on selge ja üheselt arusaadav juba algusest peale. Eratunnid veebi teel annavad võimaluse valida eraõpetaja ka teisest Eesti otsast.

2020. aasta numbrites 

Eraõpetajat

Eratundi

Õpilast

Parimad eraõpetajad leiad Mentornautist. Täpsema info korral külastage kodulehte www.mentornaut.ee või võtke ühendust aadressil info@mentornaut.ee

Tüdruk õpib