Põrsakesed otsivad sisuloojaid!

Aita lastevanematel avastada põnevaid tegevusi ja mänge lastele!

Põrsakeste blogi ja väärtuskiri on poole aasta jooksul vaikselt hoogu sisse saanud. Soovime nüüd selle järgmisele tasemele viia! Otsime endale kampa teadushuvilisi lapsevanemaid ja noori, kes aitaksid meil põnevat sisu luua.

Mida siis täpsemalt tegema hakkame?

Soovime luua mitmekesist sisu aritklite, videote, piltide, töölehtede ja palju muu näol, mis pakub nii väikestele kui suurtele teadushuvilistele põnevaid tegevusi ja võimalusi. Näiteks soovime luua filmi- ja seriaalisoovituste seeria, kus lapsevanemad saavad koos lapsega filmi või seriaali vaadata ning meie poolt on küsimused, mida lapsega koos arutada. Nimetame seda “filosofeeri lapsega” rubriigiks. Samuti pakkuda välja erinevaid põnevaid tegevusi, mida laste sünnipäeval korraldada või mida nii enda kui ka tuttava lapsele sünnipäevaks kinkida. Või just, mida ägedat võiks üks laps enda sõbrale ise meisterdada ja kinkida. Kaardistasime kokku mitukümmend ideed, mis pakuksid lapsevanemale vabadust, koostegemise rõõmu lapsega, lapse arengu toetamist ning üldiselt, kuidas luua ägedaid lapsepõlvemälestusi.

Keda otsime?

Kuna suur osa sisust on suunatud lastevanematele, siis soovimegi kampa lapsevanemaid. Samuti on oodatud teised teadushuvilised, kes soovivad sisuloomes osaleda. Eriti äge on, kui oled põrsakeste tegevusega juba kokku puutunud ning jagad meie väärtusi: uudishimu, katsetamisjulgus, teaduspõhisus ja ambitsioonikus. Kokku otsime meeskonda 3-5 inimest.

Kuidas töö välja näeb ning mida sellest saan?

Töörütmi ja -keskkonna kujundame koostöös. Üldiselt soovime kuus vähemalt 2 postitust/väärtuskirja välja saata, aga kui sisu on hea, siis miks mitte veidi rohkem. Peamine töö toimub veebi vahendusel, seega ei ole oluline ka, kus ise asud. Põrsakeste kontorid on Tartus ja Tallinnas, mida saab selle töö jaoks kasutada. Rahalist tasu me hetkel ei paku, aga kui läheb hästi, võib ka see tulla. Kindlasti saab aga tasuta põrsakeste tooteid ja teenuseid – tegevuskaste ning teadusteatrit. Aga usume, et sellest ongi palju olulisem millestki suuremast osa olemine – panustad olulisel määral meie väärtuste edendamisele ning teaduse populariseerimise toetamisele. Postitused lähevad ka välja Sinu nime alt, seega on see ka Sulle suurepärane platvorm mõtete edastamiseks. Lisaks on põrsapere sigaäge seltskond, kellega koos maailma muuta!

Kõlab ägedalt! Kuidas ma kaasa lüüa saan?

Loodame tõesti, et see pakub Sulle huvi! Kaasalöömiseks:

  • kirjuta mulle omari@kolmporsakest.ee;
  • pane meili kaasa lühikene enesetutvustus koos paari ideega, millest ja miks sa sooviksid kirjutada:

Võtan Sinuga esimesel võimalusel ühendust ning arutame täpsemalt edasi. Ootame põnevusega!

Kolme Põrsakese infokiri

Infokirjas anname teada põrsakeste tegemistest, erinevatest üritustest ja ägedatest pakkumistest. Iga natukese aja tagant korraldame ka põnevaid loose.