Kommi asemel tegevus(kast)

Jaanipäev on ammu selja taga

See saab tähendada vaid üht, ukse ees on JÕULUD. Algab jälle iga-aastane sagin, üritades leida just seda üht ja õiget kingitust oma kallile. Mida kinkida sel aastal oma pisikesele marakratile… Kas jälle kommi, mille tulemus on üks hüperaktiivne marakratt või äkki hoopis mõni mänguasi, millest lõbu jätkub ju lausa paariks päevaks? Kolmel Põrsakesel on ideaalne lahendus – tegevuskast.

Nüüd kindlasti tekib küsimus, et miks just meie tegevuskast või oodake, mis asi see üldse on. Meie tegevuskast on väike tore kastike, mis sisaldab katseid 5-12aastastele lastele ja miks mitte ka nende vanematele. Avastajate kast on täpselt selline, mida selle nimest oodata võib, see suunab lapsi avastama ja ise katsetama. Katsed on väga lõbusad ning tulemuseks on miski, millel üldjuhul on naljakas nimi. Näiteks jonnaka segu katse, kus segatakse kodustest vahenditest kokku aine, mis on ja samas ei ole vedelik.

Osad katsed võivad kesta lausa kauem kui nädal ja kellele ei meeldiks nii kauakestev lõbu, eriti kui mõelda, et kommist saab suu magusaks vaid mõneks hetkeks. Teine tore kastike on koostöös Robotexiga valminud Robokast, mis kutsub lapsi ja vanemaid avastama robootika- ja tehnoloogiamaailma. Igas kastis on kuni 3 erinevat robootikaprojekti. Neile pisikestele marakrattidele, kellele meeldib teadus ikka väga, on meie valikus ka vähe suurem teaduskast, kus katseid on lausa 19, seega tegevust jätkub pikalt-pikalt, võib-olla isegi mitu nädalat. Igas tegevuskastis on ka katseraamat, mis lisaks õpetussõnadele avab ukse maagilisse teadusmaailma. Ja mis kõige parem, kõik katseteks vajalikud vahendid anname ise kaasa ja kasti saate tellida kasvõi ukse ette.

Ka see ei ole mingi probleem kui teadushimulisi, loodetavasti tulevasi põrsakesi, on rohkem kui üks. Meie e-poes saab lihtsalt teha täpselt nii suure tellimuse kui on vaja. Nii, et miks mitte kinkida töötajate pisiperele tavapärase kommikoti asemel hoopis mõni meie kastidest.

Tegevuskastide kohta leiad rohkem infot: www.kolmporsakest.ee/tegevuskastid

PS! Kuna Kolm Põrsakest on sel aastal eriti tubli olnud, lasi jõuluvana meie e-poes hinnad alla, kuuldavasti on pakkumised väga magusad.

Kolme Põrsakese infokiri

Infokirjas anname teada põrsakeste tegemistest, erinevatest üritustest ja ägedatest pakkumistest. Iga natukese aja tagant korraldame ka põnevaid loose.