fbpx

Blogi

Põrsakesed alustavad uhiuue ja sigalaheda blogiga!

Meie värske blogi on sündinud selleks, et saaksid Kolme Põrsakese tegemistel silma peal hoida, tutvuda meie meeskonnaga ning eriilmelistest ja põnevatest postitustest ka midagi uut kõrva taha panna.

Blogi pilt

Mida me blogis kirjutama hakkame?

Kindlasti hakkab siin leiduma postitusi imelisest ja huvitavast teadusmaailmast. Toome sinuni haaravaid teemasid teadusvaldkondadest, millest Sa varem võib-olla kuulnudki pole!
Samuti leiab blogist kõike, mis seondub Kolme Põrsakese elu ja meluga. Sealhulgas kajastame põrsakeste ägedaid sündmusi ja esinemisi, erinevaid koostööprojekte ja intervjuusid.

Tundub põnev?  Pane ennast allpool kirja, et saadaksime teate, kui uus postitus on Sulle saadaval!

Postitused

Kuidas saada laps ekraanist eemale?

aastal läbiviidud uuringus EU Kids Online selgub, et 97% eesti noortest vanuses 9-17 kasutavad igapäevaselt internetti. Keskmiselt ekraani taga veedetud aeg ulatub pea 2,5 tunnini päevas. Statistika on nii mõnelegi vanemale murettekitav, kuna harivaid ning arendavaid...

Saame tuttavaks!

Intervjuu kõige uuemate põrsakestega! Meie esimeses postituses on räägime juttu kahe kõige uuema põrsakesega – Janne Muttiku ja Piia Tomingaga, kes on värskelt asunud koos teiste põrsakestega teadusringe juhendama. Mida lahedat nad oma ringides teevad ja kuidas nad...