Teadusring 2018-07-05T12:24:15+00:00

Suvised teadusringid

Lasteaiad lähevad suvel küll suvepuhkustele, kuid see ei tähenda, et ka teadusringid peaksid ära jääma. Sel suvel on nii Tartus kui ka Tallinnas võimalik osaleda Kolme Põrsakese avalikes suvistes teadusringides, kuhu ootame kõiki teadushuvilisi lapsi, olenemata sellest, mis koolis või lasteaias nad käivad.

Tallinnas toimub suvine teadusring Miilu mängumaal, aadressil Mustamäe tee 24, kolmapäeviti kell 13.00. Esimene teadusring toimub 11. juulil kell 13.00. Ühes rühmas on kokku 6-10 last. Anname rühma täitumisest teile teada jooksvalt. Suvises teadusringis Miilu mängumaal on korratasu 6€, mille kohta esitame arve kuu lõpus. Täpsem info ja registreerumine alloleval lingil.

Tartus toimuvad suvised teadusringid Minikoolis, aadressil Veski 1. Suvised teadusringid Tartus on 90-minutilised. Toimub teadusring kahes vahetuses – lastele vanuses 4-6 toimub ring neljapäeviti kell 17.00-18.30 ja lastele vanuses 7-10 toimub ring teisipäeviti kell 17.00-18.30. Grupi suurus on kuni 10 last ning osalustasu on 40€/kuu (kokkuleppel on võimalik tasuda ka korra eest). Ringi registreerumine ja tasumine toimuvad läbi Minikooli. Täpsem info alloleval lingil.

Suvised teadusringid Tallinnas
Suvised teadusringid Tartus

Kolme Põrsakese teadusring

Kolme Põrsakese teadusring on 45 minuti pikkune lõbus huviring 5-12-aastastele lastele.  Uurime koos, mis asi see teadus ikkagi on, kes seda teevad ja kui lahe see olla võib. Teadusringis õpib laps juhendaja abiga tegema lihtsamaid teaduskatseid koduste vahenditega. Teadusring on rännak põnevasse loodus- ja täppisteaduste maailma, kuid eelkõige on Kolme Põrsakese teadusring lõbus!

Teadusringid toimuvad erinevates lasteaedades, koolides ning Kolme Põrsakese teadustubades. Toimumiskohti saab vaadata registreerimisankeedist. Avame rühma, kui on registreerunud vähemalt 6 last. Ühes rühmas on kõige rohkem 12 last. Teadusring toimub iganädalaselt.

Teadusringi kuutasu on 21€

Registreeri laps ringi
Teadusringi tingimused

Vanema halduspaneel

Sellel aastal saavad vanemad enda laste tegemistel teadusringis silma peal hoida vanema halduspaneeli kaudu. Sinna ilmub ülevaade iga kuu tegevuste kohta, teated, arved ja kõik muu vajalik.

Küsimuste korral kirjutada teadusring@kolmporsakest.ee

Vanema halduspaneel