Lapse sünnipäev 2017-03-24T03:12:24+00:00

Lapse sünnipäev koos Kolme Põrsakesega

Teadusetendus

Kolme Põrsakese teadusetendus on hea võimalus muuta oma lapse sünnipäev tõeliselt meeldejäävaks. Saadame koos lastega korda vahvaid ja õpetlikke teadussigadusi, millest ei puudu ka väike välk ja pauk. Etenduse kava on võimalik üles ehitada ka vastavalt Teie soovidele, et avastamisrõõmu jaguks igas vanuses väikestele teadushuvilistele.

Teadusetendus

95+KM
  • Lisandub transport
  • Pikkus 45min

Teadusshow

Kolme Põrsakese teadusshow on tõeliselt vaatemänguline ja meeldejääv elamus.Lahvatama löövad mitmevärvilised leegid, välk ja pauk ning muinasjutulise udu sisse mattuv põrand. Kindlasti rikastab kogu teadusmaagiat ka väike huumor ning mõnus pooltund saab lõbusalt ja põnevalt sisustatud kõigil suurtel ja väikestel teadushuvilistel.

Teadusshow

210+KM
  • Lisandub transport
  • Pikkus 30min

Teadustöötuba

Kolme Põrsakese teadustöötoas saavad lapsed kõigele ise käe külge panna. Esitame lastele põnevaid väljakutseid ja vahvaid ülesandeid, mis tuleb teaduse abiga lahendada. Hakkame ise insenerideks, keemikuteks või proovime kätt hoopis salaagentidena. Ragistame ajusid ja leiame koos lahendused ka kõige keerukamatele ülesannetele, et siis need ka kohe järgi proovida. Võib olla kindel, et lapse sünnipäev on sagimist täis! Ühes Teadustöötoas on korraga kuni 20 last ning see on sobiv alates viiendast eluaastast.

Teadustöötuba

95+KM
  • Lisandub transport
  • Pikkus 45min

Pidu Kolme Põrsakesega

Pidu Kolme Põrsakesega on 2,5 tunni jagu põnevat teadusmürglit. Terve sünnipäev on sisustatud erinevate katsete, vahvate mängude ja huvitavate väljakutsetega. Peo kava paneme kokku vastavalt Teie soovidele, et kinkida lapsele tõeliselt unustamatu sünnipäev. Pidu Kolme Põrsakesega formaat on suunatud pidudele, kus laste arv on ca 20.

Pidu Kolme Põrsakesega

240+KM
  • Lisandub transport
  • Pikkus 2.5h
Telli Kolm Põrsakest!
Telli juurde ka teadustoitlustus!
Kolm Põrsakest Mängumaadel

Unustamatu lapse sünnipäev!

Kolme Põrsakese Teadusetendus mu lapse sünnipäeval oli nii äge!
Lõbus oli nii lastel kui ka vanematel. Kõikidele soovidele tuldi ilusti vastu, saime korraldada sünnipäevapeo kodus õues. Väga väärt korraldamine!

Aitäh!

Annika, Lapsevanem
Markus jäi enda sünnipäevaga väga rahule! Aitäh!

Soovitan Kolme Põrsakest kindlasti enda tuttavatele. Kindel viis muuta lapse sünnipäev ägedaks!

Jaanus, Lapsevanem
Minu lapse sünnipäev oli tõeliselt tore. Lastel jagus põnevat tegevust ligi kolmeks tunniks ning ma ise ei pidanud millegi pärast muretsema, kõik oli korraldatud. Lastel oli uut ja huvitavat palju ning mis seal salata, sain ka ise mõne uue teadmise juurde.
Andrea, Lapsevanem
Igati väärt üritus. Lapse sünnipäev sai huvitavalt ja uudselt sisustatud ning nalja ja naeru jagus küllaga. Tore oli ka see, et lapsed said ka ise mõned katsed järgi proovida. Esinejad olid sõbralikud ja said lastega suurepäraselt hakkama ning mõnus oli ise tunnikese puhata, kui lapse peo korraldamine hetkeks minu õlult ära võeti.
Sandra, Lapsevanem
Äge! Poisi sünnipäev meeldis kõigile. Kuna poiss tegeleb jalgpalliga ja sõpru, keda peole kutsuda, on palju, olin natuke mures, kuidas seda poisteväge ohjata. Kolm Põrsakest sai sellega väga hästi hakkama. Kõikidele erisoovidele tegevuste ja katsete osas tuldi vastu ning ettevalmistatud tegevusplaan oli igati korralik, et lastel hetkekski igav ei hakkaks. Lapse sünnipäev oli tõesti tore!
Aleksandra, Lapsevanem
Meie tüdruku sünnipäev oli filmi “Frozen” teemaline ning pikalt otsisime lapse sünnipäeva tegevust, mis sellega haakuks. Kuna aga midagi uut ja huvitavat ei leidnud, otsustasime Kolme Põrsakese kasuks. Õigesti tegime! Etenduse korraldajad läksid kohe meie mõtete ja ideedega kaasa ning panid kokku väga armsa ja põneva kava. Meie printsess oli vaimustuses ja lubas, et kui temast kunagi Elsat ei saa, siis hakkab ta hoopis teadlaseks.
Kristi, Lapsevanem