Jõuluteadus2018-09-17T19:59:51+00:00
Teadusetendus

Noortele & lastele

Lastele suunatud show’l oleme sidunud põneva teaduse ja muinasjutumaailma. 30 minuti jooksul astume üheskoos müstilisse muinasjuttu, mida vürtsitavad kaasahaaravad teaduskatsed.  Rõõmu ja avastamist koos väikse närvikõdiga jagub kõigile ning vahva meelelahutus jõulupeole on garanteeritud.  45-minutiline teadusetendus on veidi tagasihoidlikema katsetega versioon teadusshowst ning sobib hästi väikesele grupile lastele.

Teadusshow 30min: 300€ + KM

Teadusetendus 45min: 150€ + KM

Hinnale lisandub ka transport olenevalt ürituse asukohast

Jõuluteemalise show’ga oleme mõelnud eraldi ka täiskasvanutele, ning see on pigem üles ehitatud stand-up esinemise stiilis koos põnevate katsetega. Nalja ning naeru saatel viime läbi efektseid ja palju silmailu pakkuvaid teaduskatseid, kindlasti ei puudu üheltki esinemiselt välk ja pauk ning naerutatud saab kogu publik. Võtame kiirel pühade-eelsel ajal üheks mõnusaks pooltunniks tempo maha ja naerame koos teadusega jõuluaja ilude ja valude üle.

300€ + KM

Hinnale lisandub ka transport olenevalt ürituse asukohast

Täiskasvanutele

Jõulupidu Kolme Põrsakesega

Pühadest inspireeritud pidu Kolme Põrsakesega on üks suur 2,5 tundi kestev jõuluteemaline teadustrall. Vahva muinasjutu saatel on lastel võimalik näha ja ka ise kaasa teha põnevaid teaduskatseid. Teadusteatri vahepeal tegutseme ka ise usinalt põnevas jõuluteemalises teadustöötoas. Mõnus soe jõulutunne on garanteeritud ning avastamisrõõmu jagub nii suurtele kui ka väikestele teadlastele. Pidu Kolme Põrsakesega osalejate arv on kuni 20 last. Suurema osalejate arvu korral andke sellest teada ning vajadusel ja võimalusel saame enda meeskonda teie peol suurendada!

360€ + KM

Hinnale lisandub ka transport olenevalt ürituse asukohast

Töötubades saavad lõbusale jõuluteadusele käed külge panna igas vanuses teadushuvilised. Pakume see jõuluhooaeg lausa kolme erinevat teadustöötuba. Näiteks on võimalik meie juhendajate kaasabil valmistada ise põnevaid šokolaade, mille maitse ja koostisosa saab iga laps ise valida. Huulepalsami valmistamise töötoas on noortel võimalus täiesti ise algusest lõpuni valmistada endale huulepalsamid, mis on võimalik pärast ka koju kaasa võtta. Inseneeriahuvilistele soovitame aga meie Jõuluvana saani ehitamise töötuba, kus katsetame üheskoos erinevaid viise, kuidas lihtsatest vahenditest ehitada liikuv masin, mis ei vaja töötamiseks elektrit ega kütust. Sobiva töötoa leidmiseks võtke ühendust meie kliendihalduriga, kes aitab ning annab nõu. Ühe töötoa grupi suurus on kuni 20 last ning soovitame töötube alates 7ndast eluaastast

150€ + KM

Hinnale lisandub ka transport olenevalt ürituse asukohast

Jõulu teadustöötuba