Jõuluteadus 2017-10-05T15:20:51+00:00
Teadusetendus

Noortele & lastele

Lastele suunatud show’l jutustame koos teadusega vahva loo sellest, kuidas põrsakesed jõulud päästavad. Muidugi kuuluvad muinasjutu juurde põnevad teaduskatsed, mis kõik looga ühel või teisel moel seotud on. Põletame jääd, sööme hoopis omamoodi valmistatud piparkooke ja paneme ruumi isetehtud virmalistega helendama. Rõõmu ja avastamist koos väikse närvikõdiga jagub kõigile ning mõnusa pühademeeleoluta ei lahku etenduselt küll keegi. Teadusetendus on lihtsamate katsetega versioon teadusshowst.

Teadusshow 30min: 260€ + KM

Teadusetendus 45min: 135€ + KM

Hinnale lisandub ka transport olenevalt ürituse asukohast

Jõuluteemalise show’ga oleme mõelnud eraldi ka kõige suurematele. Täiskasvanute teadushow on üles ehitatud stand-up esinemise stiilis koos põnevate katsetega. Nalja ning naeru saatel viime läbi efektseid ja palju silmailu pakkuvaid teaduskatseid, kindlasti ei puudu üheltki esinemiselt välk ja pauk ning naerutatud saab kogu publik. Võtame kiirel pühade-eelsel ajal üheks mõnusaks pooltunniks tempo maha ja naerame koos teadusega jõuluaja ilude ja valude üle.

260€ + KM

Hinnale lisandub ka transport olenevalt ürituse asukohast

Täiskasvanutele

Jõulupidu Kolme Põrsakesega

Pühadest inspireeritud pidu Kolme Põrsakesega on üks suur 2,5 tundi kestev jõuluteemaline teadustrall. Jutustame lastele vahva loo sellest, kuidas põrsakesed teaduse abil jõulud päästavad, meisterdame ise piparkoogimaitselist šokolaadi ja paneme oma teadmised proovile lõbusa teadust ja jõule ühendava viktoriiniga. Mõnus soe jõulutunne on garanteeritud ning avastamisrõõmu jagub nii suurtele kui ka väikestele teadlastele. Pidu Kolme Põrsakesega osalejate arv on kuni 20. Suurema osalejate arvu korral andke kindlasti teada!

320€ + KM

Hinnale lisandub ka transport olenevalt ürituse asukohast

Töötubades saavad lõbusale jõuluteadusele käed külge panna igas vanuses teadushuvilised. Natuke väiksematega kirjutame kõik jõuluvanale ühe hoopis omamoodi kirja. Nimelt teeme seda väikese nipiga, nii et kirja saab ainult teaduse abil ilmutada ja näha. Juba natuke suurematega hakkame ise šokolaadimeistriteks ning valmistame jõuludest inspireeritud erimaitselisi šokolaade. Proovime, kuidas võiks maitsta näiteks piparkoogiga või apelsiniga rikastatud šokolaad. Jõuluvanale kirja kirjutamise töötuba soovitame kuni 8-aastastele lastele ning šokolaadi meisterdamist alates 8. eluaastast.

135€ + KM

Hinnale lisandub ka transport olenevalt ürituse asukohast

Jõulu teadustöötuba